Клініки наркології в Івано-Франківську

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи
Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6000 грн
Детоксикація 4500 грн
Комплексне лікування нарко залежності, ігроманії 8000 грн
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Умовила чоловіка кодуватися після виведення з запою. Вже більше року ми живемо без проблем з алкоголем! Вам велика подяка! Лікарі серйозні і дуже сподобалося відношення.
Микола
Велике спасибі за добре ставлення і дієву допомогу! Років мені вже чимало, то, що страждаю алкоголізмом, я прекрасно розумію, на протязі двадцяти років борюся з недугою зі змінним успіхом. Боюся наврочити, але мені здається, я знайшов те місце, де дійсно можуть допомогти.
Тетяна
Висловлюю велику людську вдячність колективу цієї клініки за те, що вилікували мого батька від алкоголізму. Бажаю процвітання та благополуччя!
Семен
Величезне спасибі за надану мені своєчасну допомогу! З повагою, Семен!
5,7
Івано-Франківськ вул. Молодіжна, 13
Платформа тверезості в Івано-Франківську — клініка, що спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкогольної та ігрової залежностей.
4,6
Івано-Франківськ
Платформа тверезості, наркологічна клініка в Івано-Франківську допомагає людям різного віку та статі, які мають алкогольну та наркотичну залежність відновити здоров’я, кинути хибну звичку.
3,7
Івано-Франківськ вул. Абрикосова, 8
Реабілітаційний центр «Європа» в Івано-Франківську — це медична установа, яка спеціалізується на лікуванні ігроманії, наркоманії та алкогольної залежності. У клініці ведуть прийом наркологи, реабілітологи та психологи.
  • Детоксикація 4 500
  • Підшивка алко-десульфірам з провокацією на 1 рік 9 000