Клініки імунології в Вінниці (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Ірина
Хочу ще раз подякувати Вам, Філюк Віта Миколаївна, за те, що вилікували гострий отит, за нескінченну доброту, турботу і тепле відношення до мене. Ви чудовий, порядний лікар, найкращий спеціаліст і хороша людина. Ви лікар, який дійсно любить свою роботу і хочете допомагати людям. Від душі Вам бажаю здоров'я і вдячних пацієнтів. З повагою, Ваш пацієнт Петрук І. О.
Святослава
Дуже дякую лікарю Зарезенко Тетяні Павлівні за високий професіоналізм,майстерність,від- повідальність,доброту,людяність. Бажаю лікарю міцного здоров'я, успіхів завжди і в усьому. Многіі літа!
Леся
Хочу подякувати усій команді "центру В" без винятку . Професіоналізм , людяність , чуйне ставлення - це все про колектив центру . Безпосередньо вдячна нашому лікуючому і оперуючому лікарю Махначову Максиму Владиславовичу . Лікар з великої літери і просто прекрасна людина ! Оперували двох діток , була проведена обидвом аденотомія і тонзилектомія . Все пройшло чудово і діти нарешті нормально дихають .
Квасніцька Олена Валеріївна
Величезна подяка лікарю Філюк В.М., яка за час лікування мого сина відрекомендувала себе якнайкраще - це поєднання професіоналізму та людяності. Щиро зичу їй здоров*я й наснаги в подальшій роботі!
Центр-В
7,8
Вінниця вул. Космонавтів, 53
Медичний лікувально-діагностичний заклад "Центр-В" на вул. Келецька надає послуги дорослим та дітям у лікуванні різноманітних захворювань ЛОР-органів. Кваліфіковані лікарі вищої категорії приймають пацієнтів, виконують діагностику за допомогою сучасного обладнання, лікують інфекційні та вірусні захворювання. Це один з трьох медичних закладів мережі.