Клініки імунології в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі імунологи
Послуга Ціна
Консультація імунолога 120
7,6
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Петро, 30 листопада '-1р.

Робив у цій клініці УЗД внутрішніх органів, приємно вразила сучасність апаратури. Мені підходить розклад роботи, адже декілька вільних годин є лише у неділю. Робітники привітні та кваліфіковані. Сама клініка справляє позитивне враження. Упевнений, що буду звертатися сюди іще.

• Консультація імунолога 120
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
7,4
Полтава вул. Івана Мазепи, 59
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр займається діагностикой та лікуванням в галузі імунології, алергології, терапії, урології, неврології, гінекології, отоларингології та офтальмології. Колектив центру складають кваліфіковані лікаря, серед яких кандидат медичних наук.
Луиза, 06 січня '17р.

Проходила в этом медцентре курс массажа. Очень понравилось. Врачи такие внимательные, ремонтик свежий, не надо по нескольку часов в очереди сидеть. Собираюсь и дальше пользоваться их услугами.

• Консультація імунолога
  • Імунологічне обстеження