Клініки стоматології у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Залізничному районі
Послуга Ціна
Анестезія аплікаційна 10
Знайдено 3 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Маркіян
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Ірина
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Віговського, 20-Б р.Залізничний
Приватна родинна стоматологічна клініка "Усмішка" почала роботу у 1998 році, у 2013 році отримала першу категорію акредитації. Приймає лікар: Дерейко Ярема
  • Художня реставрація зубів
  • Видалення молочних зубів
Середня оцінка користувача 8.6

Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний
Приватна клініка "Vita-Pueri" заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад.
Середня оцінка користувача 8.6

Львів вул. Залізнична, 25 р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка "Стоматолог і Я" проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Приймає лікар: Ліщина Антон Сергійович
  • Консультація стоматолога 100
  • Консультація стоматолога з планом лікування і розрахунком (письмово) 200