Керамічні коронки на зуби у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Залізничному районі
Коронка керамічна безметалева 6000 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Антон Сергійович Ліщина,прекрасний і кваліфікований стоматолог,який вміє працювати з дітьми.Дуже рада,що у моєму житті зустрівся такий лікар!
Уляна
Дякуєм ,дуже,за терпіння . Звернулись у клініку ,бо в клініці де ми лікувались ,швидше за все занесли інфекцію,в дитини вилитіла пломба,а під нею була інфекція і набирався гній на десні. Тепер тільки будем лікувати зубки у Вас
Последние три месяца мучилась от кровоточивости десен. Пробовала лечить народными методами, различными ополаскивателями, но заметного результата не отмечала. Решила действовать более решительно и записалась к стоматологу. После лечения количество крови, которое я замечала при чистке зубов, заметно уменьшилось. Спасибо!
Екатерина
Никогда не хвасталась крепкими зубами и белоснежной улыбкой, так как не имела этого. Полгода назад была у подруги в гостях, и появилась боль в зубе. Она, не раздумывая, записала меня к своему стоматологу. С тех пор я лечу зубы только в этой клинике и горжусь своей белоснежной улыбкой.
Львів вул. Залізнична, 25
р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка «Стоматолог і Я» проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю. Приймає лікар: Дорош Богдан Ярославович
  • Коронка керамічна безметалева от 6 000

Керамічні коронки на зуби в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
Астра Дент
Львів пр-т Шевченка, 7
р.Галицький (Центр)
Затишна сучасна стоматологія у серці Львова - Astra Dent на проспекті Шевченка, 7
  • Встановлення керамічної коронки, Megagen (Акція) 7 700