Лікування карієсу у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Залізничному районі
Послуга Ціна
Реставрація зуба із фотополімерного композиту Latelux (середній карієс) 200
Акції
Львів вул. Залізнична, 25
р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка "Стоматолог і Я" проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю.
  • Реставрація зуба із фотополімерного композиту Latelux (середній карієс) 200
  • Реставрація зуба із фотополімерного композиту Latelux (глибокий карієс) 250
  • Реставрація зуба із фотополімерного композиту Spectrum ТРН (середній карієс) 300
  • Реставрація зуба із фотополімерного композиту Spectrum ТРН (глибокий карієс) 400
  • Реставрація зуба із фотополімерного композиту GC G-ÆNIAL (середній карієс) 450
Працює з 09:00-20:00

Лікування карієсу в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
Богдан, 14 червеня '17р.

Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це особливості за які обрав саме цю клініку)))

Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук. Приймає лікар: Бунь Юрій Миколайович
Дарья Іванівна, 25 жовтня '16р.

Знайома з Юрієм Миколайовичем, я в його клініці обслуговуюся і кілька разів у нього на прийомі була. Добре і старанно виконує свою роботу, мені подобається.

Працює з 09:00-21:00
7,2
Львів ул. Водная, 3/1
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка Овчара почала існування у 1995 році, пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, спираючись на досвід лікарень США та за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Лікарі пройшли навчання та стажування за кордоном. Приймає лікар: Овчар Тарас Орестович
Анатолий, 13 листопада '16р.

Когда с тобой работает грамотный специалист, вопросов не возникает. Овчар отличный стоматолог и просто хороший человек.

Працює з 10:00-19:00
7,2
Львів вул. Лесі Українки, 35/10а
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка «Олдент» надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації. Приймає лікар: Зубрицький Олександр Борисович
Мирослав, 27 лютого '17р.

Зубрицький гарно робить свою справу. Звертаючись до Олександра, я впевнений, що не марно витрачаю свої гроші. У нього висока якість матеріалів та сучасні методи лікування – мені це подобається.

Працює з 09:00-20:00