Художня реставрація зубів у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Залізничному районі
Художня реставрація 2000 грн
Знайдено 3 клініки

Якуб
Приємна жінка, та чудовий спеціаліст. Ось що я можу сказати про Галину Іванівну. Нещодавно буди у неї на огляді, все пройшло дуже добре. Лікар оглянула ротову порожнину, розповіла на що потрібно звернути увагу, та дала поради. Дуже задоволена.
Міла
Галина Іванівна консультувала нас з питання гігієни ротової порожнини. Все дуже детально ротовіла, якими зубними пастами краще користуватися, як правильно підібрати зубну щітку і тд. Дуже ввічлива та кваліфікована. Все сподобалося.
Маріанна
Були на прийомі у Олени В'ячеславівни. Відмінний фахівець, ввічливий та уважний професіонал! Швидко знайшла підхід до моєї дитини. Все дуже сподобалося, неодмінно приведу дитину на повторну консультацію. Рекомендую спеціаліста!
Эрика
Спасибі лікарю за високий професіоналізм і дбайливе ставлення до мого сина. Інформація та прогнози по лікуванню були надані в зрозумілій формі. В цілому лікар та надання послуг відповідають моєму уявленню, про організацію стоматологічної служби. Дякую.
8,2
Львів вул. Олени Степанівни, 35 А
р.Залізничний
Клініка стоматології Олени Юрчак — це сучасний підхід до лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. Медичний центр пропонує розширений спектр стоматологічних послуг. Клініка має в своєму розпорядженні сучасне технічне оснащення, а робота фахівців сполучається з встановленими європейськими протоколами. Профільні лікарі приймають пацієнтів будь-якого віку. Для кожної людини підбирається індивідуальна схема лікування, в залежності від загального стану ротової порожнини і зубного ряду.
  • Художня реставрація от 2 000
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
5,8
Львів вул. Щирецька, 36 (біля СК Олімп)
р.Залізничний
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
  • Реставрація бічної групи зубів композитним матеріалом світлового твердіння (один зуб) 1 400
  • Реставрація фронтальної групи зубів композитним матеріалом світлового твердіння (один зуб) 1 400
  • Відновлення тотально зруйнованого зуба 1 700
  • Художня реставрація от 1 600
Львів вул. Залізнична, 25
р.Залізничний
Сучасна стоматологічна клініка «Стоматолог і Я» проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю.
  • Естетична реставрація фронтальних зубів 1 800