Сторінка 3. Клініки терапії у Львові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 37 клінік

Сб Нед Цілодобово
Катерина
Дякую усьому мед.персоналу,за успішну операцію і вашу турботу.Велике спасибі ЛОРу хірургу,Бариляку Андрію Юрійовичу,лікар від Бога,професіонал своєї справи! Рекомендую однозначно!
Щиро дякую за успішно проведену операцію Лор хірургу Бариляк А.Ю.,анастезіологу Най О.П.,медсестричці і всьому персоналу за ваш професіоналізм, старання,доброту і зусилля.Будьте успішні, щасливі,улюблені.Здоровя Вам і Вашій родині.Успішно продовжуйте рятувати своїх пацієнтів від будь-яких хвороб.Хай процвітає ваша клініка.Мирного неба над головою. Рекомендую.
Величезну подяку висловлюю Білик Уляні Євгенівні за детальне обстеження, кваліфіковану допомогу, легкість та позитив. Рідко зустрінеш лікаря, який пояснить що саме відбувається з твоїм організмом та зробить все надзвичайно професійно. Перед операцією навіть не боялась. Дякую за уважність та тепле ставлення медсестрам та анастезіологу!
Олена Гіржева
Велика подяка висококваліфікованому фахівцю, майстру своєї справи Лікарю Юрію Миколайовичу Цуп за успішно проведену тимпанопластику. У ЛІКАРЯ золоті руки. Дочка вже чує на проопероване вухо.
5,3
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
5,2
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Шолом Алейхема, 11
р.Шевченківський
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка «Істина» була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
Львів вул. Володимира Великого,10 В
р.Франківський
ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини. Напрямки, педставлені у нас: пульмонологія, неврологія, рефлексотерапія, загальна педіатрія.
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння). Приймає лікар: Копчак Любов Яківна
Львів вул. Драгана, 9
р.Сихівський
Клініка сімейної медицини BEHEALTHY - це мережа багатопрофільних сімейних клінік. До ваших послуг представлений широкий спектр медичних послуг, аналізів та щеплення для дорослих і дітей. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.