Ендоскопічне видалення аденоїдів у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи в Личаківському районі
4,0
Знайдена 1 клініка

Наталія
Дуже гарна приємна лікарка
Маша
Приймала призначений ацикловір. Також лікувалась п’явками. Рецидивів за цей рік ще не траплявся. Ой, як я плакала коли дізналось про генітальний герпес. Я заміжня, не зраджую. А ось чоловік… Приніс болячку. Вже 2 рік із нею. Дякую лікареві за допомогу, вона дієва.
Катя
За своєю природою, я часто безпідставно переживаю та накручую себе. Знаходилась під патронажем у найкращого гінеколога! Здавала усі призначені аналізи… Лікар заспокоювала, пояснювала результати тестів та казала, що все прекрасно. Це не жінка, а бальзам на душу. Три місяці тому народила дівчинку та назвали в її честь. Дякую ВАМ!!!!!!
Іванка
Взагалі не можу зрозуміти звідки беруться ці поліпи!!!! Все життя здорова була, а тут ось тобі маєш! ((( Ці поліпи не обійшли мене стороною. Скоріше за все вони виникли внаслідок перенесеної інфекції хламідіозу. Видаляли під загальним наркозом. Я не могла уявити як таке можна робити під місцевою анестезією. Пережила і забула про цю болячку. Дякую за успішно проведену операцію.
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Ендоскопічне видалення аденоїдів

Ендоскопічне видалення аденоїдів в лікарнях в інших районах Львова

Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка «Веселка» на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає можливість надати медичну допомогу на більш високому рівні. Обстеження пацієнтів та лікування хвороб проводиться з використанням сучасного обладнання, з урахуванням затверджених протоколів, світових тенденцій.
  • Аденоїдектомія ендоскопічна (повне видалення аденоїдів під контролем ендоскопу) 10 000
  • Аденоїдектомія ендоскопічна (повне видалення аденоїдів під контролем ендоскопу)+ шунтування1вухо 18 250
  • Аденоїдектомія ендоскопічна (повне видалення аденоїдів під контролем ендоскопу)+ шунтування 2 вух 22 800