Тонзиллэктомия в Киеве (Соломенский район) (открытые по вс. клиники)

Дмитро
23.09.2023 Був на прийомі у Мельниченко Аліна Сергіївна. Лікар зустріла на рецепції, що було приємно. Уважно слухає, оглядає. Призначає лікування з поясненням, а це дуже важливо. Знається на своїй справі! Сказала дати зворотній звʼязок після декількох днів лікування, щоб розуміти про самопочуття- це було незвично і приємно. Рекомендую лікаря та клініку!
Токарева Валентина
Огромное спасибо доктору Шидловскому Анатолию Юрьевичу за доброе отношение к пациентам, за профессионализм, за создание прекрасного коллектива. Желаю процветания клинике.
Вячеслав
Хочу висловити слова вдячності за професіоналізм і уважність всьому персоналу клініки К -MED( Киймедикал) привітне та дбайливе ставлення під час перебування з приводу тонзілоектомії(пройшла добре, реабілітація успішна). Дякую лікарю Шидловському Анатолію Юрійовичу за високий професіоналізм, чуйність, уважність. Клініка дуже комфортна,створені всі умови для перебування, харчування з урахуванням особливостей.Рекомендую клініку від душі і буду рекомендувати усім своїм знайомим. Процвітання Вашому медичному центру!
Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Сеть клиник Viva
Киев ул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская5 2 м.Политехнический институт19 4
Клиника Viva (Вива) на м. Шулявская с большим опытом работы, предоставляет медицинское многопрофильное обслуживание украинским и иностранным пациентам. Клиника укомплектована современным оборудованием для выполнения амбулаторных манипуляций и методов лечения различных заболеваний.
  • Тонзилектомия (эндоскопическая или классическая) – (без стоимости анестезии и операционного пакета) 10 990
  • Тонзилотомия (эндоскопическая или классическая) – (без стоимости анестезии и операционного пакета) 8 500
Киев ул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявская10