Альгинатные маски в Киеве (метро Дворец Украина)

Возможно, вас интересуют врачи косметологи возле ст. метро Дворец Украины
Маска для лица (альгинатная, успокаивающая) 200 грн
Альгинатные маски «Эстет, косметологический центр на Печерской» 250 грн
О. Р.
Це був не перший фахівець у мене. Але компетентність попередніх, м'яко кажучи, залишала бажати кращого. Цей лікар поставив правильний діагноз, та призначила відповідне лікування, після прийому яких, я почуваю себе значно ліпше. Дякую!
Варвара
Лікар дуже уважна, викликає прихильність до себе з першої хвилини. Під час прийому коментує всі свої маніпуляції, цікавиться відчуттями пацієнта. Після такого фахівця, немає бажання звертатися до інших спеціалістів. Все просто супер!
У свій, індивідуальний та професійний підхід до кожного клінічного випадку. Величезний досвід, та професійність, помітно одразу. Надання послуг на вищому рівні. Вже помітні перші результати. Буду радити всім подругам та знайомим.
Розалия
Лікар дуже сподобалася! Професійно і детально відповіла на всі мої запитання, провела глибоку діагностику шкіри обличчя на апараті. Допомогла розібратися серед величезної кількості косметичних і апаратних процедур. Дала рекомендації, які підходять саме для мене.
Киев ул. Большая Васильковская, 89
м.Дворец Украина6 1 м.Олимпийская11 13
Центр лазерной косметологии и хирургии Diamondlaser специализируется на лазерной косметологии и хирургии. Лазерные процедуры на эксклюзивном лазерном оборудовании. В клинике специалисты помогут избавиться от нежелательных волос, морщин и дряблой кожи, некрасивых рубцов, сосудистых звездочек, родинок, бородавок, пигментации, угревой болезни.
4,3
Киев бул. Леси Украинки, 28
м.Печерская2 1 м.Дворец Украина24 12 м.Арсенальная29 9
Косметологическая клиника «Эстет Центр» на Печерской относится к сети клиник, начавших работу в 2001 году, занимающихся вопросами красоты и здоровья.
  • Альгинатные маски для лица 250