Веселовський Володимир Михайлович

Ортопед-травматолог, Вертебролог
Завідувач відділення
лікар другої категорії
Спеціаліст займається лікуванням остеохондрозу, спондилоартрозу та їх ускладненень, протрузій, кил міжхребцевих дисків та їх наслідків. Також проводить лікування остеоартрозу суглобів верхніх та нижніх кінцівок, дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта і суглобів. У роботі використовує методи манульної терапії, рефлексотерапії, мезотерапії. Веселовський Володимир Михайлович проводить вправлення вивихів, переломів, володіє методами імобілізації.

Женя
Курс лечения у Владимира Михайловича пошел мне на пользу. Коленки ужасно болели, теперь хотя бы передвигаюсь без боли. Врач мне с самого начала понравился, был очень добр, внимателен, видно было, что отношение неравнодушное, заинтересованное.Спасибо ему огромное.
Макс
Здравствуйте! Обратился я к нему после сложного перелома ноги и руки. Помог мне определиться с выбором метода лечения, посоветовал стоящего хирурга. Очень ему благодарен.Рекомендую.
Звертались до Володимира Михайловича за консультацією з сином (часто болить коліно, причини довший час визначити не могли). Лікар уважно оглянув дитину, проаналізував його стан і поставив діагноз. Тепер ми знаємо, як нам діяти далі. Ми отримали чудову консультацію, лікар все дуже доступно пояснив і дав рекомендації. Щиро вдячні. Рекомендуємо як компетентного фахівця, так і хорошу людину, що є дуже важливо у професії лікаря.

• 2010 р. — Івано-Франківський національний медичний університет з відзнакою;
  • 2012 р. — інтернатура на базі обласної клінічної лікарні за спеціальністю "Ортопедія і травматологія".

• 2013 г. — спеціалізація на базі Інституту патології хребта і суглобів ім. Ситенко (м. Харків) по спеціальності "Дитяча ортопедія і травматологія", там же навчання по безопераційному лікуванні хребта і суглобів, реабілітації;
  • 2013 г. — стажування на базі центральних філій "Інституту Вертебрології і Реабілітації" (м. Київ).

• Член Асоціації ортопедів-травматологів Івано-Франківської області;
  • Член Асоціації ортопедів-травматологів України.