Васильовська (Дмитренко) Віталія Богданівна

Отоларинголог
лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог другої кваліфікаційної категорії. Консультує та лікує дорослих і дітей. Надає лікарську допомогу при закладених гайморових пазухах, абсцесах ЛОР-органів, сірчаних пробках та інших патологіях. Проводить відеоендоскопічний огляд, діагностику та терапію алергічних і запальних захворювань вуха, горла, носа, проблеми храпу, вроджених вад та дефектів слуху. Виконує видалення чужорідного тіла з вуха, промивання пазух носа, розкриття фурункулів, абсцесів, поліпектомію, інше.

Володимир
Мені доктор Віталія помогла,за що вдячний.побільше таких лікарів..,
Володимир
Віталія Богданівна спеціаліст своєї справи,дякую за допомогу.
Володимир
Спеціаліст за покликанням,вдячний за лікування.
Лікар допомогла з проблeмою, яка докучала мeні багато років ! Я щиро вдячна і бажаю всім здоров'я!
Богдана
Дякую отоларингологу Дмитренко В.Б. за успішне лікування проблем, які турбували довгий час! Віталія Богданівна завжди вислухає та дасть найкращі рекомендації.
Віталія Богданівна дуже хороший та приємний лікар, за дуже короткий час допомогла. Велике СПАСИБІ.
18.04.2017
30 листопада '-1р.
У мого сина частенько утворюються сірчані пробки в вухах. Як відомо, видаляти їх самостійно не можна. Допомагає нам завжди в цьому Віталія Богданівна. Шляхом промивання вона завжди рятує сина від цієї проблеми. Ми щиро вдячні Дмитренко Віталії Богданівні за неодноразову допомогу.
25.04.2017
30 листопада '-1р.
Віталія Богданівна хороший і досвідчений лікар. Зверталася до неї часто, через те, що у мене хронічний тонзиліт. Лікування завжди було успішним. Нещодавно я захворіла на гайморит. Звернулася я, звичайно, до Віталії Богданівни. Вона призначила мені дієві препарати, і знову, лікування було ефективним. Красно дякую, лікарю!

• 2006 р. - Івано- Франківський державний медичний університет, за спеціальністю “Лікувальна справа”;
  • 2008 р. - Інтернатура із загальної практики сімейної медицини.

Курси

• 2009 р. - спеціалізація з оториноларингології;
  • 2012 р. - ТУ на базі ЛОКЛ;
  • 2013 р. - ПАЦ на базі Львівського державного медичного університету березень 2013  стажування на базі клініки м. Інгольштадт (Німеччина);
  • 2015 р. - спеціалізакія з дитячої оториноларингології.

• Учасник Товариства Отоларингологів України;
  • Учасник Львівського ЛОР товариства.