Юрчак Ірина Василівна

Оториноларинголог
Консультує дорослих пацієнтів та дітей, проводить діагностику ЛОР-органів, лікування гострих та запальних процесів.

Віталія
Із запаленням носоглотки нам із сином допомогла впоратися Ірина Василівна. Це справжній лікар з великої букви. Швидко знайшла спільну мову з сином, оглянула і призначила дієве лікування. По більше б таких спеціалістів.

• 1996 р.— Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет.
  • 1996-1998 рр. — інтернатура за спеціальністю оториноларингологія на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
  • З 2012 р. — лікар-оториноларинголог вищої категорії.
  • 2018 р. — спеціалізація дитяча оториноларингологія.

• 1996 р. — Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет.
  • З 2012 р. — лікар-оториноларинголог вищої категорії.
  • 2018 р. — спеціалізація дитяча оториноларингологія.

• Член українського наукового товариства лікарів-оториноларингологів, 3 грамоти, 9 сертифікатів.