Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Функциональная диагностика в Киеве - Шулявка

104
7,0
Найдено 2 клиники

Работает по:

Сб
10
Гурська Ірина
Чотири місяці випробувань болем (часто нестерпним), безліч досліджень, консультацій, призначень, операція... Але біль, з якої все почалось, не проходила і продовжувала створювати не тільки певні незручності, але й додавати страждань цілодобово. Від ЩИРОГО Серця хочу подякувати Бандрівському Михайлу Борисовичу за уважне (до дрібниць) ставлення до моїх скарг, за детальне інформування з його боку щодо проблеми, з якою я зіткнулася. Безмежна подяка лікарю Суару Мохаммеду Алі, який долучився до консультації і сестрі-анестезіологу Кірі Сергіївні, що готувала мене до лікувальної процедури і під час якої допомагала перебороти страх і біль, лагідно тримаючи за руку і вкладаючи в мою свідомість такі необхідні в той час слова підтримки. Тож, звертаюсь до тих, хто шукає професійне та відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків, до тих, до тих, хто бажає відновити повноцінне життя після перенесених травм, не витрачайте час на пошуки потрібних спеціалістів!!!!!!! В цій клініці зібрали з кращих найкращих!
30 ноября '-1 г.
10
Хомич микола
Дякую лікарю суар мохамед алі і мед персоналу, за професійність і людяність.
30 ноября '-1 г.
9
Олександра
Дуже задоволена візитом до гастроентеролога Інги Олександрівни.Лікар—супер!Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
9
Анжелика
Лікар професійно виконує свою роботу. Надав добрі рекомендації, порадив які вправи краще робити, і як саме, щоб вони ефективно діяли. Фахівець європейського рівня. Неодмінно прийду ще, та буду виконувати всі рекомендації. Дякую!
10 февраля '20 г.
10
1267
Всім би лікарям бути такими як він. Дуже уважний, відповідальний і професійний. Від прийому отримуєш максиму інформації та задоволення. Всі поради та рекомендації, по справжньому дієві. Мені все більш ніж сподобалося. Рекомендую!
20 февраля '20 г.
10
Алла
Самый лучший гинеколог. Рекомендую. С ней 10лет
30 ноября '-1 г.
Добавить отзыв
Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
8,1
Киев ул. Ростиславская (Маршала Рыбалка), 11Б
м.Лукьяновская13 4 м.Шулявская27 4 м.Политехнический институт20 8
Профильная клиника нейрохирургии и медицины боли "Нейроспайн" специализируется на лечении различных заболеваний опорно-двигательного аппарата. Здесь применяются как медикаментозные методы так и малоинвазивные хирургические вмешательства. В клинике работают опытные специалисты-неврологи, нейрохирурги, анестезиологи, врачи с многолетним стажем.
  • Электрокардиограмма 300
Работает с 10:00-17:00
6,1
Киев Шулявка ул. Вадима Гетьмана, 3
м.Шулявская7 15 м.Дорогожичи33 18
Институт Клинической Медицины (ICM) — медицинский центр, предоставляет услуги в направлении Акушерства и гинекологии, гастроэнтерологии и гастроскопии, дерматокосметологии. В клинике ИКМ принимает врач маммолог, невролог. Проводится комплексная УЗ-диагностика и функциональная диагностика. Индивидуальный подход к каждому пациенту.
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 300
  • Електрокардіограма (ЕКГ) без розшифровки 200
  • Ехокардіографія з тканинним доплером 750
Работает с 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00