Страница 2. Функциональная диагностика в Киеве в воскресенье - Днепровский район

Сб Вс Круглосуточно
Inga Dubova
Після обстеження і тесту, діагноз лікар поставила правильно, все пояснила, на всі додаткові питання відповіла. Призначила додаткове обстеження, яке підтвердило діагноз, і необхідне лікування. З перших днів лікування стало краще.
Лиза В.
Візит був дуже продуктивним. лікар виділив достатньо часу для детального огляду, консультації та рекомендацій. Професіонал своєї справи, дуже уважна і тактовна. Використовує сучасне обладнання. Звертайтеся не пожалкуєте!
Анатолій
Я людина розумової праці. постійний стрес дається взнаки, мене постійно турбують головні болі. Інколи вони просто нестерпні. Одного разу вирішив записатися на прийом до лікаря в клініці "Аксимед". Після детальног огляду та обстеження, лікар призначив мені лікування. Зараз почуваю себе набагато ліпше. Дякую!
Катерина
У нашому місті дуже багато приватних клінік, але на мою думку кращоє з них є саме клініка "Аксимед" на Ованеса Туманяна, 3. Все дуже зручно, без черг, за розумну плату та якісно. Сервіс на найвищом рівні. За будь якої потреби консультуємося лише там.
Сніжана
Декілька днів тому записалася на прийом до лікаря в клініці "Аксимед". Дуже задоволена. На рецепції мене зустрів усміхнений працівник. Уточнив мої дані, та провів до кабінету лікаря, де на мене вже чекали. Сам прийом пройшов на найвищому рівні. Одразу видно що лікар справжній фахівець та знавець своєх справи. Дякую!
В минулому році довго лікувала обструктивний бронхіт,але саме Тетяна Анатоліївна мені дуже допомогла, правильне лікування швидко дали свій результат,дякую Вам за вашу працю.
Киев Левобережный массив ул. Раисы Окипной, 5
м.Левобережная6 6 м.Дарница24 5
Клиника Аксимед — это клиника современной неврологии. В медужредении предоставляются лечебные, диагностические и реабилитационные услуги.
  • Аудіометрія 1 100
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 1 400
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 600
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з описанням 900
  • Імпендансометрія (Тімпанометрія + акустичні рефлекси) 700
  • Кардіореспіраторний моніторинг 4 500
  • Комплексна електроенцефалографія (ЕЕГ+викликані потенціали) 1 700
Работает с
Пн: 09:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 09:00-20:00 Вс: 09:00-15:00
Киев Левый берег ул. Раисы Окипной, 4б
м.Левобережная5 1 м.Дарница23 9
Клиника Into-Sana (Инто-Сана) на Левобережной для взрослых и детей, запись на прием к врачу предварительная. Врачебную деятельность тут ведут доктора, а также кандидаты медицинских наук. Специалисты клиники регулярно проходят стажировку за границей.
6,1
Киев ул. Попудренко, 32
м.Дарница6 4 м.Черниговская11 3
Специалисты клиники доктора Чорномыза специализируются на эфферентной терапии, проводят выведение из организма токсинов, ядов и химикатов. Пациентам предоставляются медицинские услуги следующих категорий: консультации уролога, дерматолога, гинеколога, хирурга, гастроэнтеролога, терапевта, семейного врача, нарколога. Также в клинике проводится комплексное диагностическое обследование.
  • Дуоденальне зондування з мікроскопією жовчі 790
  • Бакпосів жовчі 400
  • Електрокардіограма (без розшифровки) 300
Киев ул. А. Малышко, 39
м.Черниговская5 4
Центр урологии и гинекологии «ОМЕГА-КИЕВ» Деснянский специализируется на выявлении и терапии различных заболеваний репродуктивной и мочеполовой системы у мужчин и женщин.
  • Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 300
  • Електрокардіограма (автовисновок) 300
  • Добове спостереження за ЕКГ за Холтером та артеріальним тиском 1 400
  • Добове спостереження за артеріальним тиском 1 000
  • Добове спостереження ЕКГ за Холтером 900
  • Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 300
Киев ул. Миропольская, 15 Б
р.Днепровский
Многопрофильный медицинский центр «Юринмед» оказывает всестороннюю медицинскую помощь в обследовании и лечении заболеваний по 12 различным специальностям.
3,0
Киев ул.Строителей 32/2