Дуплексное сканирование аорты и ее ветвей в Днепре - Соборный район

УЗИ аорты на аппарате экспертного класса 390 грн
Найдена 1 клиника

Клавдия Ю.
Все було оперативно та якісно. Була консультація з приводу додаткових досліджень. Не було нав'язування послуг. Лікар цікавився моєю думкою, пропонувалися різні варіанти. Максимально гнучкий підхід до кожного пацієнта. Рекомендую!
Мари
Надзвичайно задоволені фахівцем. Лікар продемонстрував високий рівень знань, та практичних навичок. Були надані слушні рекомендації. Не всі лікарі так глибоко розуміють суть проблеми та нюанси лікування. Послуги були надані в повному обсязі.
Соловьевы
Професійний діагност! Не так давно були з дитиною на обстеженні у цього лікаря. Порівняти є з чим, так що можу судити про її компетентність, вона на найвищому рівні. По ходу обстеження все детально розповідає, та коментує чому так. Рекомендую!
Олена Володимирівна, висококласний спеціаліст. неодноразово були у неї на прийомі, завжди все детально розкаже та пояснить. УЗД обстеження проводить дуже прискіпливо, що безперечно добре! Дякую Вам за все! Однозначно рекомендую!
Геннадий
Видно, що хороший, професійний лікар. Досвідчений і зі стажем, знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Спеціаліст пообіцяв, що зможе допомогти. Буду продовжувати у нього лікування.
02.03.2017
Лікар дуже уважний, ввічливий і інтелігентний. Вдумливо задає питання, намагається досконально вивчити питання. Я задоволена його підходом, сподіваюся що лікування пройде добре. Враження про нього хороше і як людина він дуже приємний.
Днепр пр-т Героев, 17 А
Центр семейной медицины "Семейный доктор" — это первая в Днепре частная клиника, подписавшая договор с НСЗУ. Пациенты, оформившие декларацию с семейными врачами медцентра, бесплатно получают следующие услуги: профилактика, диагностика и лечение широкого спектра заболеваний; клинический анализ крови и мочи, определение уровня глюкозы и холестерина в крови; измерение АД; ЭКГ; оформление справок, больничных листов, ведение электронной документации.
  • УЗИ аорты на аппарате экспертного класса 390