Дуплексне сканування аорти та її гілок в Вінниці

Дуплексне сканування черевної аорти та її вісцеральних гілок 300 грн.
Знайдено 6 клінік

Сб
Гнатовська Вікторія
Мені дуже подобається відношення до пацієнта та сервіс клініки
Ірина
Дякую за уважне та доброзичливе відношення до кожного пацієнта!!
Рекомендую,однозначно..
Дякую за якісне МРТ
Елена Анатольевна
Мне нужно было срочно пройти МРТ малого таза, обзвонила ближайшие клиники, и нужное время мне смогли предложить только в центре Нейромед. На консультации специалист рассказала об исследовании, сказала, чтобы я не волновалась. Если потребуется еще раз проходить МРТ, то запишусь на прием только к доктору Хотян.
Александр
Выражаю искреннюю благодарность Ивану Ивановичу! Обратился к нему с воспалением лицевого нерва по рекомендации знакомого. Лечение было длительным, но главное, что сейчас я полностью здоров. Всем рекомендую этого настоящего специалиста!
Вінниця вул. Київська, 16 а
Новий медичний центр "Нейромед" відкрив свої двері у 2023 році. У даному центрі наші пацієнти можуть пройти МРТ діагностику, УЗД діагностику,ЕНМГ діагностику, отримати консультацію невролога, дитячого невролога, кардіолога, ревматолога, здати повний спектр аналізів та отримати лікування на базі денного стаціонару.
  • Дуплексне сканування черевної аорти та її вісцеральних гілок 350
6,9
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Центр МРТ-діагностики "Нейромед" почав роботу у 2013 році, спеціалізується у галузі магнітно-резонансної діагностики.
  • Дуплексне сканування черевної аорти та її вісцеральних гілок 300
5,9
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна...
  • Дуплексне сканування аорти, клубових артерій, нижньої порожнистої вени 400
5,4
Вінниця, вул. Замостянська, 20А/43
5,5
Вінниця вул. Амосова, 6 (кол. вул. Медведєва)
Центр сучасної діагностики "МедіЛюкс" створений у 2010 році, спеціалізований у галузі ультразвукової діагностики високого рівня.
  • Дуплексне сканування аорти та її гілок 200