Дуплексне сканування аорти та її гілок в Вінниці

Послуга Ціна
Дуплексне сканування аорти, клубових артерій, нижньої порожнистої вени 150 грн.
8,9
Вінниця вул. Замостянська, 20
Діагностичний центр "Салютем" надає професійну допомогу у проведенні затребуваних лабораторних та інструментальних досліджень. Лабораторія діагностичного центру обладнана сучасними автоматичними аналізаторами і діагностичною апаратурою останнього покоління. Інструментальні дослідження виконуються на сертифікованому обладнанні передових світових виробників....
Валентина, 24 січня '17р.

Проводила УЗД черевної порожнини в клініці Салютем, швидко, якісно, результати розшифрували. Дякую перш за все за швидкість.

• Дуплексне сканування аорти, клубових артерій, нижньої порожнистої вени 150
Працює з 08:00-20:00
7,7
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)
Центр сучасної діагностики "МедіЛюкс" створений у 2010 році, спеціалізований у галузі ультразвукової діагностики високого рівня.
Анатолий, 11 липня '17р.

Был записан на обследование на17-00.В 17-20 никто из персонала немог внятно объяснить по какой причине меня не принемают и когда я попаду на прийом. Отношение к клиентам ужасное, не могу судить об профессеолизме врачей так как к ним я не попал.Не терплю бардак и хамское отношение.Всех знакомых буду отговаривать от посещение клиники так как это зря потраченное время и нервы.

• Дуплексне сканування аорти та її гілок 200
Працює з 08:00-18:00
5,6
Вінниця вул. Соборна, 46а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфор-Медікал" входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками.
Гапонова, 28 лютого '17р.

Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.

• Дуплексне сканування аорти та її гілок 160
Працює з 09:00-20:00