Диагностические центры Днепра на м.Проспект Свободы

Мониторинг фолликула + консультация «5 минут» 400 грн
Допплерография сосудов шеи 270 грн
Электрокардиография (ЭКГ) с расшифровкой 150 грн
Найдена 1 клиника

Вже до цього лікаря ходила, спочатку себе лікувала, а тепер з дитиною потрапили до неї. Відмінний фахівець, проконсультувала, дитина не абсолютно плакала . Найкращий лікар, якого я знаю. Все сподобалося. Неодмінно прийдемо ще!
Рита К.
Візитом до лікаря задоволена. Лікар дуже уважно поставився до проблеми моєї дитини, вислухала та провела огляд. Кваліфіковано виконала процедуру, після якої, дитина відчула поліпшення. Зараз нам значно краще.
Мар‘яна
Шикарний фахівець. Моя дитина потребувала оперативного втручання, постало питання у виборі анестезіолога, так як хірурга знайшли. Знайомі порадили цього спеціаліста. Досвідчений та професійний лікар. Все на найвищому рівні! Дякую!
Альберт
Надзвичайно толковий дитячий анестезіолог! Надання послуг на найвищому рівні. Таких спеціалістів дуже важко знайти. Анестезія була проведена бездоганно. Дитина після операції почуває себе дуже добре. Всім задоволені. Дякуємо!
Ген
Я залишилася дуже задоволена лікарем. Попередні спеціалісти, намагалися лікувати хворе місце, замість того, щоб знайти причину виникнення болю. Надав мені всю необхідну інформацію. Дуже уважно слухає, задає питання, часу приділив достатньо.
Толя
Лікар компетентний, уважний, підтвердив діагноз, який мені поставили за кордоном. Все роз'яснив, з приводу моєї проблеми. Запропонував лікування, яке виявилося в рази дешевше ніж за кордоном. Воно мені допомогло. Спеціаліста рекомендую!
8,9
Днепр пер. Фестивальный, 5