Центр відновлення зору Анатолія Совви в Івано-Франківську

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Івано-Франківському займається лікувально-діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр акредитований як медичний заклад вищої акредитаційної категорії, має міжнародні сертифікати. У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, лікарі-офтальмологи, хірурги.

Медцентр надає такі послуги:

• консультації спеціалистів для дітей та дорослих;
  • діагностика якості зору;
  • комп’ютерна діагностика;
  • біомікроскопія очного дна;
  • гоніоскопія;
  • периметрія;
  • хірургічне або лазерне лікування очей;
  • стимуляція зору за допомогою лазеру;
  • апаратне лікування;
  • хірургічне видалення птерігіума;
  • видалення халязіона;
  • підбір контактних лінз та окулярів.

Медцентр пропоную індивідуальний підхід до пацієнтів. Високий рівень підготовки фахівців, використання якісного сучасного обладнання та новітніх технологій дозволяє лікувати широкий спектр очних хвороб у пацієнтів різного віку.

Центр відновлення зору в Івано-Франківському — це одне з багатьох відділень, які входять до мережі клінік Анатолія Совви в Україні.

• Ціни на послуги

• Розширене обстеження для дорослих після 40 років 600
  • Розширене обстеження для пенсіонерів при наявності пенсійного посвідчення 550
  • Повне обстеження для дорослих від 15 до 40 років 1 250
  • Повне обстеження для пенсіонерів при наявності пенсійного посвідчення 1 200
  • Оптична кератотопографія переднього відрізку ока (Oculyzer,Scansys,Rodenstock) 150
  • Розрахунок операції (не входить в вартість операції)** **не проводиться перед іридитомією, YAG-дисцизією та введенням препарату “Айлія” 1 око 450
  • Аналіз сльози для уточнення ІОЛ 250
  • Діагностика синдрому сухого ока 500
  • Видалення стороннього тіла 200
  • Електронна когерентна томографія диску зорового нерву (ОСТ ДЗН) 2 ока 350
  • Електронна когерентна томографія диску зорового нерву (ОСТ ДЗН) 1 око 200
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку) 2 ока 200
  • Діагностика функціонального блока кута передньої камери (ОСТ переднього відрізку) 1 око 150
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) при першому огляді ока після введення препарату “Айлія” (ОСТ після введення препарату “Айлія”) 1 око 200
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) 2 ока 650
  • Електронна когерентна томографія сітківки з фотореєстрацією (ОСТ сітківки) 1 око 450
  • Аналіз нашим лікарем ваших даних по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія тощо) в тому числі з інших медичних установ та консультація 100
  • Огляд очного дна лінзою Гольдмана (гоніоскопія) 50
  • Безконтактна електронна тонометрія (перевірка внутрішньоочного тиску) 60
  • Підбір окулярів 30
  • Базове глаукомне обстеження 650
  • Розширене глаукомне обстеження 1 100
  • Контрольний огляд пацієнта, що користується лінзами “Soflex” або нічними лінзами “OK” (з обробкою лінз) 150
  • Обстеження переднього відрізка ока, та обстеження очного дна (офтальмоскопія), консультація лікаря (Не вибивається по касовому апарату. Входить у всі обстеження. Не робиться окремо, тільки в комплексі з іншими обстеженнями) 160

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Марія
Дякую п.А.Совві і його команді за професіоналізм в роботі з хворим. Також вдячність усьому медперсоналу за людяність, турботу .
Юлія
Нещодавно в клініці відновлення зору Анатолія Совви у Івано-Франківську спеціалісти провели мені операцію лазерної корекції зору. Результат був чудовий, операція пройшла успішно і бачу тепер прекрасно. Дуже дякую лікарям цієї клініки за професіоналізм, гарний сервіс і якість операції. Щиро рекомендую, операція безболісна та вартує грошей, щоб добре бачити!
Світлана
Довго вагалася і боялася робити лазерну корекцію.Все ж таки зробила. Все було швидко і професійно. Дякую Богу і лікарям , що повернули мені зір. Буду рекомендувати центр відновлення зору А. Совви усім знайомим.
Іра
Дуже вдячна клініці за вдало проведену операцію. Мала 15% зору, а тепер маю 100%. Вічливий і турботливий персонал. Кваліфіковані лікарні, справжні майстера своєї справи. Щиро вдячна що повернули мені зір.
Робила лазерну корекцію у вересні 2020 р. Дуже хвилювалася, та дякувати Богу, усе пройшло добре. Про такий результат я лиш могла мріяти. Дякую професору А.Совві, який оперував, за його професіоналізм. Також щиро вдячна усьому персоналу центру, зокрема лікуючому лікареві О.Соболевській. Тут працюють справді компетентні спеціалісти та професіонали своєї справи. Адміністратори привітні та людяні і готові завжди допомогти. Буду рекомендувати Центр відновлення зору усім знайомим.
Плетяк Роман
Висловлюю свою подяку всьому персоналу клініки Совви в Івано-Франківську.А особливо лікарю Дзері О.О. який провів лазерну корекцію зору у серпні 2020.Результатом задоволений,велике вам спасибі,ви професіонали своєї справи.
Дарина
Завжди лякало, щоб лікарі нічого не натворили з очима. Але тут я спокійна за це. Пройшла лікування, стала краще бачити. Дуже вдячна за допомогу лікарів та роботу всього центру!
Любов
Привітний персонал, надали детальну інформацію щодо стану зору мого батька. В розширений огляд входить багато процедур за помірну ціну. Залишились задоволені. Щиро дякуємо.
З віком у батька розвинулася катаракта на правому оці. Доктор запропонувала лазерне лікування. Пояснила, що це практично безболісна маніпуляція. Ми поки думаємо, але припускаю, що батько погодиться. Спасибі величезне доктору за допомогу.
Катерина Іванівна корегувала мені зір. Перед процедурою я пройшла повну діагностику. Лікар запевняла мене що все буде добре, так все і було. Вдячна Катерині Іванівні за все! Спасибі!
Карина
Катерина Іванівна добрий лікар. Проходила у неї курс лікування. Задоволена усім. Рекомендую ії усім своїм рідним та близьким людям. Моїй матері вона допомогла підібрати окуляри, сестрі лінзи. Спасибі!
Вадим
Сделали лазерную коррекцию зрения в вашем центре.Через 2 месяца стал значительно лучше видеть. Зрение продолжает улучшаться. Операцией, ценами и отношением очень доволен.
Лариса Ігорівна
У доньки з кожним роком погіршувався зір, косоокість. Почала втрачати самооцінку, ходила і в вечері в сонячних окулярах. В вашому центрі нам допомогли і не тільки з зором, а ще й психолошічно. Дякуємо всією родиною.
Тетяна
Боялася дуже робити операцію на сітчатці ока, дякуючі богові знайшла в інтернеті ваш сайт і ваш центр. Лікували мене лазерем, не болісно і якісно. Тепер перестала боятися моргати і дивитись на сонце. Дякую.

Лікарі клініки Центр відновлення зору Анатолія Совви в Івано-Франківську

Кудла Лілія Ярославівна
Обрати фах
  • Офтальмолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
9,3
Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Івано-Франківськ вул. Страчених українських націоналістів 7А
7,2
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних неопераційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, яке гарантує видимий довготривалий ефект
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) в Івано-Франківську на Незалежності — медичний центр сучасного рівня, який надає допомогу в проведенні консультацій, повного обстеження, а також лікування в таких напрямках, як гінекологія, сімейна медицина, неврологія, кардіологія, хірургія, травматологія, отоларингологія, офтальмологія та багато інших.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Івано-Франківськ вул. І. Франка, 17 Б, 1