Центр відновлення зору Анатолія Совви у Коломиї

Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Коломиї надає повний спектр послуг для діагностики та лікування очей у пацієнтів різного віку. Це філія мережі медичних центрів, які займаються питаннями зору. Лікарі центру мають високу кваліфікаційну категорію.

Пацієнтам надаються послуги:

• консультації спеціалістів;
  • авторефрактометрія;
  • діагностика якості зору;
  • комп’ютерна периметрія;
  • корекція зору за допомогою лазера;
  • підбір контактних лінз або окулярів;
  • лікування глаукоми, катаракти;
  • лікування кон’юнктивіту;
  • промивання слізного каналу;
  • апаратна терапія зору;
  • фотостимуляція.

Медичний центр укомплектований сучасним новітнім обладнанням для корекції та лікування. Тут працюють лікарі з багаторічним досвідом, які пройшли навчання, володіють передовими офтальмологічними методами.

Центр відновлення зору в Коломиї — це сучасна офтальмологічна клініка міжнародного рівня.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр відновлення зору Анатолія Совви у Коломиї, вартість послуг:

• Ультразвукова діагностика А сканування 100
  • Базове обстеження для дорослих 400
  • Базове обстеження для пенсіонерів при наявності пенсійного посвідчення 350
  • Розширене обстеження для дорослих від 15 до 40 років 450
  • Розширене обстеження для пенсіонерів при наявності пенсійного посвідчення 400
  • Розрахунок операції (не входить в вартість операції)** **не проводиться перед іридитомією, YAG-дисцизією та введенням препарату “Айлія” 1 око 450
  • Видалення стороннього тіла 200
  • Аналіз нашим лікарем ваших даних по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія тощо) в тому числі з інших медичних установ та консультація 100
  • Електронне дослідження поля зору (периметрія) 50
  • Лазерна біометрія ока (IOL Master) 150
  • Підбір м’яких контактних лінз (МКЛ) з навчанням 60
  • Електронне дослідження рефракції ока 80
  • Перевірка гостроти зору та оптична корекція 40
  • Безконтактна електронна тонометрія (перевірка внутрішньоочного тиску) 60
  • Підбір окулярів 30
  • Контрольний огляд пацієнта, що користується лінзами “Soflex” або нічними лінзами “OK” (з обробкою лінз) 150

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лілія
Прокинулася зранку і остовпіла - одне око болить, нічого ним не бачу. Довелося хутко їхати до лікарні. Добре, що не довелося їхати в обласний центр з пересадками.. Продіагностувли швидко, без черг, виписали лікування і вже скоро стан покращився й око стало бачити як і перше. Дуже дякую лікарям за оперативну допомогу!
Іван
сьогодні був на прийомі в м Коломия дуже сподобалось лікарі уважні ставлення чудове дуже задоволений що обрав вашу клініку
Діана, мама Каті
Чудовий центр, все чітко: запис, прийом, призначення операції, лікарі уважні, доброзичливі, все сподобалось. Робили операцію доньці в тому році, дуже боялася, але узяла себе в руки-тепер ні краплі не жалію, що саме до вас звернулася.
Галина Романівна
Мені була зроблена операція по заміні хрусталика, дуже переживала, боялася що шось піде не так. Ваші лікарі дуже швидко і професійно мені допомогли, витрачені гроші того варті, чоловік не нарадується безкоштовній парковці, бо раніше коли возив мене по інших лікарнях дуже психував що деруть і за парковку, або взагалі нікуди було поставити машину.
Тамара
Центр и врачи замечательные, отношение приятное. Много цветов, чистенько, аккуратненько, внимательное отношение к пациентам. Я просто счастлива,что мне вернули зрение. 35 лет ходила практически ничего не видящая,в школе мучилась, сидела на первых партах, номера маршруток не видела. Теперь вижу все! Огромное человеческое спасибо!

Зверніть увагу на інші клініки:
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
9,1
Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Івано-Франківськ вул. Страчених українських націоналістів 7А
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних неопераційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, яке гарантує видимий довготривалий ефект
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) в Івано-Франківську на Незалежності — медичний центр сучасного рівня, який надає допомогу в проведенні консультацій, повного обстеження, а також лікування в таких напрямках, як гінекологія, сімейна медицина, неврологія, кардіологія, хірургія, травматологія, отоларингологія, офтальмологія та багато інших.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Івано-Франківськ вул. І. Франка, 17 Б, 1