Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Что нужно знать об уходе лица зимой

Что нужно знать об уходе лица зимой

Зима — довольно долгий период года, который требует особого внимания. Речь идет об уходе за кожей в сильные морозы, когда лицо испытывает негативное влияние погодных условиях и нуждается в дополнительной защите. Каждая женщина знает, что косметика для летнего сезона не всегда подходит коже в период стужи, вот почему следует внимательно подходить к выбору средств для ухода.

Если мы привыкли удалять макияж с лица с помощью очищающей пенки, спиртового лосьона, обычного мыла — эти средства придется отложить до лета. В зимнюю пору года желательно отдать предпочтение мягкому тонику, косметическому молочку, бесспиртовому лосьону, которые сохраняют на поверхности кожных покровов гидролипидную пленку. Именно она является природной защитной оболочкой.

Перечисленные косметические средства оказывают мягкое воздействие на кожу, предупреждают ее пересушивание и не способствуют обострению дерматологических проблем. Тема увлажнения кожи в зимний период года вызывает много споров, в основе которых лежит риск замерзания крема на морозе, вследствие чего кожные покровы могут травмироваться образованными кристаллами. На самом деле, все не так плохо, главное, правильно выбирать и использовать косметические средства.

Во-первых, выбор увлажняющих средств должен останавливаться на кремах, в состав которых входит гиалуроновая кислота, хитозан. Именно эти компоненты не только увлажняют кожные покровы, но и образуют на поверхности кожи пленку, удерживающую влагу. Использовать такие средства желательно на ночь или за час до выхода на улицу, что позволит крему впитаться в кожу и не кристаллизоваться на морозе.

Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

Кожа страдает не только на морозе, но и по возвращению домой. При перепаде температуры более 20-ти градусов кожа не успевает адаптироваться, и первое время дома мы испытываем жар на лице. Выход из ситуации следующий — первым делом следует умыться водой комнатной температуры, что позволит немного нагреть кожные покровы. Затем необходимо нанести увлажняющий крем, в который также должны входить питательные, сосудоукрепляющие компоненты.

Помимо «поверхностной» защиты кожи, процесс увлажнения должен производиться изнутри. Для этого рекомендуется разнообразить свой рацион питания, обогатив витаминными продуктами, свежими фруктами. Также не стоит забывать о витаминах аптечного производства. Уход за кожей должен включать использование не только увлажняющих кремов, но и средств с питательными веществами, такими как масло, витамины, минералы. Единственным ограничением для использования средств с пчелиным воском, ланолином является жирная кожа. Для нее лучше выбирать более легкий крем.

Вернуть «свежесть» лицу поможет масло жожоба, кедра, растительные экстракты, а также ретиноиды, антиоксиданты. Что же еще рекомендуется для защиты кожи лица в зимний период года:

  • крем с содержанием витамина Е, D;
  • средства с солнцезащитными компонентами;
  • косметические средства с содержанием витамина К (при склонности к ломкости сосудов);
  • тональный крем с добавлением увлажняющего компонента, который следует наносить на кожу минимум за 40 минут до выхода на улицу;
  • увлажнитель воздуха в комнате, благодаря чему удается нивелировать пересушивающее действие отопительной системы.

Кроме того, рекомендуется пить много негазированной жидкости, что позволит нормализовать работу сальных желез. Также не следует принимать горячий душ, ведь кожа потеряет еще больше драгоценной влаги. И напоследок, следует сказать о масках. Если летом предпочтение следует отдать увлажняющим маскам, то в зимнюю пору года более полезными окажутся питательные, витаминизированные средства.

Что касается бальзамов для губ, то особой пользой от них нет. Значительно больше помощи окажет витамин Е в капсулах. Достаточно их содержимое распределить по поверхности губ и вмассировать, дождавшись полного впитывания. Не стоит забывать, что защитный крем, который наносится на лицо, следует использовать и на губах. Только так губы не буду испытывать дискомфорт даже в лютый мороз.

ON Clinic Дніпро— це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню та діагностиці загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-17:00
Нейро-КардіоЛаб (Neuro-CardioLab) — це сучасний консультативно-діагностичний центр, що спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань загального профілю. Головне достоїнство — це отримання консультації, повноцінна діагностика та складання індивідуальної схеми лікування в одному кабінеті. Все, що потрібно пацієнтові — записатися на прийом. Всі інші дії виконуються кваліфікованими фахівцями.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 10:00-15:00
Іштар — це клініка сучасного зразка, що відкрила свої двері для пацієнтів будь-якого віку. На території медичного центру надають розширений спектр послуг, включаючи інструментальну діагностику. Лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє впроваджувати на практиці оновлені методики терапії.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00
Medessa MPT 3.0 Tesla — це сучасний центр магнітно-резонансної томографії. На території клініки розташований високоефективний та точний томограф останнього покоління. Це єдиний апарат, який є на території України. Ключова перевага центру МРТ — це швидке та якісне обслуговування пацієнтів з отриманням точного результату. Основний напрямок діяльності — магнітно-резонансна томографія відділів головного мозку; черевної порожнини та заочеревинного простору, суглобів. На території центру можна оцінити стан прямої кишки, печінки та судин. Обмежень для дослідження небагато. Клініка відкриває свої двері для пацієнтів будь-якого віку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
НBMedical — це новий медичний центр площею 2000 м.кв. із новітнім діагностичним обладнанням 2021 року випуску, консультативним прийомом лікарів та лабораторією.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-16:00
Дніпро вул. Січеславська Набережна, 16 Б м.Вокзальна29 9
8,5
НейроХелс — це медичний неврологічний центр, що надає розширені послуги з терапії захворювань центральної нервової системи. На території клініки встановлено сучасне технічне оснащення. Це означає, що діагностика і терапія проводяться з максимальною точністю. Обладнані діагностичні кабінети з апаратурою експертного класу дозволяють виявляти будь-які порушення на ранніх та пізніх стадіях розвитку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-16:00 Сб: 10:00-12:00
Одеса м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 16
6,0
Золота нива — це ультрасучасний санаторій, що розташувався на території Чорноморського узбережжя. Цілюще морське повітря в поєднанні з розширеним спектром послуг сприяють швидкому і природному відновленню організму. Санаторій — це не тільки повноцінна терапія, але і можливість відпочити подальш від городу, серед прекрасних алей і мальовничих пейзажів.
Записатися на прийом
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська3 2 м.Святошин24 7 м. Академмістечко23 6
8,2
Клініка Prohealth займається наданням хірургічнго, високо кваліфікованого лікування пацієнтам по ЛОР направленню, судинній-хірургії, флебології, щелепно-лицевої хірургії та травматології. Викорустовуємо для цьог сучасне обладнання та спеціалістів ТОП рівня. В клініці є стаціонар з затишними, одномісними палатами. Розташовані біля метро Житомирської.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00