Сторінка 2. Вирівнювання зубів капами в Києві

Знайдено 70 клінік

Юля
Ставили пломбу у Галушки Оксаны ребенку, было быстро, комфортно и профессионально
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
02.03.2017
Дуже професійний стоматолог. Неодноразово була у неї на прийомі. Дуже добре знає свою справу, на всі питання відповідає швидко, та з розумінням того що говорить. Таких спеціалістів як Аліна Сергіївна, ще треба пошукати. Рекомендую!
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10
м.Минская 16 5 м.Оболонь 23 7 м.Героев Днепра 28 8
Eurodental - це багатопрофільний стоматологічний заклад, в якому надаються такі послуги, як видалення зубів мудрості, імплантація, ортодонтія, ортопедія та протезування зубів, терапевтична та хірургічна стоматологія. Для встановлення точного діагнозу та проведення точного лікування, в клініці працюють: гнатолог, імплатолог, хірург, ортодонт, пародонтолог, терапевт, ендодонтист, стоматолог-ортопед, дитячий стоматолог. Лікарі використовують найсучасніші прилади діагностики, такі як: мікроскоп, кандіолограф, 3D комп’ютерна томографія, штучний інтелект та багато іншого. Приймають лікарі: Пахолюк Анна Александровна, Желнова Валерия Владимировна
  • Капа міофункціональна лікувальна 8 200
  • Капа (Бруксизм) 1 715
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ пр-т Голосіївський, 58 А , Деміївка
м.Голосеевская 5 11 м.Демеевская 7 1
Спеціалізована клініка "Стоматологічна Династія" надає професійну стоматологічне лікування. Клініка почала функціонувати в 2010 році. Фахівці установи неодноразово стажувалися за кордоном.
  • Вирівнювання зубів капами 137 700
  • Вирівнювання зубів капами 181 600
  • Вирівнювання зубів капами 4 050
Київ вул. Костянтинівська, 22/17а
м.Контрактовая площадь 4 5 м.Тараса Шевченко 10 6 м.Лукьяновская 34 25
Клініка провідної сімейної стоматології «Аванто» у Києві працює з 1993 року. Професійний колектив у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання, якісні сертифіковані матеріали. На будь-яку виконану роботу фахівці надають 3 роки гарантії. Індивідуальний підхід, безпека і безболісність лікування, робота з клієнтами страхових компаній, постійно діючі знижки та акції - відмінні особливості роботи «Аванто».
Київ вул. Старонаводницька, 13
м.Печерская 7 1 м.Дворец Украина 31 15 м.Днепр 39 7
Стоматологічна клініка Аванто у Печерську працює на засадах сімейної медицини. Центр пропонує сучасні стоматологічні послуги з використанням ультрасучасного обладнання та якісних матеріалів. «Ivoclar», «Bredent», «Heraeus», «Kulzer», «Renfert», «KaVo», «Saratoga», «Shick» — обладнання, яке застосовується в естетичній стоматології.
  • Знімні капи Invisalign 200 000
Київ вул. Василия Тютюнника, 37/1 ("Престиж Хол")
м.Дворец Украина 6 2 м.Зверинецкая 18 5 м.Печерская 18 7
Київська стоматологічна клініка «Аванто» заснована в 1993 році. За цей час мережа відкрила кілька зручно розташованих філій по всьому Києву. Високоточна своєчасна діагностика дозволяє попереджати серйозні стоматологічні захворювання, а новітнє обладнання та застосування новинок у сфері лазерної, хірургічної, дитячої стоматології робить лікування та інші заходи абсолютно безболісними і максимально комфортними.
Київ вул. Саперне Поле, 3
м.Дворец Украина 12 4 м.Лыбедская 14 3 м.Печерская 15 6
iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективними і простими рішеннями стоматологічних проблем у дорослих і дітей. Зокрема, наша ключова експертиза — ортодонтичне лікування із застосуванням технології Invisalign. Завдяки тому, що ми отримуємо оригінальну продукцію Invisalign безпосередньо від заводу виробника «Align Technology» — у нас є ексклюзивна можливість дати кращу ціну на лікування елайнери. Приймає лікар: Шахин Диана
  • Invisalign I7 (два набори, по 7 кап, на два зубних ряду.) 41 770
  • Invisalign Lite (один зубний ряд, два набори по 14 кап) 2000 дол. США от 55 700
  • Invisalign Lite (два набори, на два зуб.ряда по 14 кап) от 83 540
  • Invisalign Teen і Full от 111 380
Київ пр-т Перемоги, 5 В
р.Шевченковский
Стоматологічий напрямок клініки Dr.Care Clinic представлений всіма основними напрямками стоматології від первинної діагностики на сучасному високоточному томографі ТМ VATECH до проведення складних імплантологічних операцій. Ми маємо найзручніші для роботи з клієнтами крісла Castellini, спеціальна очищувальна система вентиляції, а стерилізаційна кімната оснащена німецьким обладнанням ТМ Melag, що відповідає професійному класу стерилізації інструментів.
  • Капа стабілізуюча суглобова 6 500
  • Капа для відбілювання 1 800
  • Капа спортивна захисна 4 600
  • Капа жорстка, м'яка при лікуванні бруксизму 2 500
  • Капа-депрограматор 9 900
Київ бул. Ярослава Гашека, 24
м.Черниговская 37 12 м.Дарница 39 13 м.Харьковская 59 14
Алекс Дентал (Alex Dental) — це стоматологічний центр з передовим технічним оснащенням. Розширений спектр послуг по терапії захворювань ротової порожнини і зубного ряду надається в комфортних умовах. Невелика затишна клініка приймає пацієнтів будь-якого віку. На території стоматологічного центру приймають кваліфіковані фахівці, що є гарантом отримання високоякісних послуг.
  • Виготовлення кап(мяка або жорстка) 1 000
  • Капа(мяка або жорстка) 1 000
  • Капа 1 000
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку! Приймає лікар: Марченко Дарья Александровна
  • Капа для лікування бруксизма 2 200
  • Діагностика на гіпсових моделях, аналіз, планування лікування, моделювання результату 5 240
  • Полірування зубів після зняття брекет-системи (одна щелепа) 715
  • Фіксація металевого ретейнера на 1 зуб 325