Ендовідбілювання зубів в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Эндоотбеливание зубов «Центр Израильской Стоматологии на Осокорках» 600 грн
Ендодонтичне відбілювання 1 од. (1-2 накладання препарату) 500 грн
Знайдено 37 клінік

Я благодарю коллектив Астра Дента за внимание, доброжелательность, вежливость и высокую степень ответственность в работе. Особенно безмерно благодарна врачу Коржовой Кристине Павловне за её высокий профессиональный талант и способность творить ЧУДЕСА в своей работе. У Кристины Павловны лечится вся моя семья вот уже 18 лет. Мы все желаем ей дальнейших успехов в работе.
Тамара
В ЦИС попала случайно, но рада что остановилась на этой клинике. Теперь в другие ни ногой, тут именно то отношение, уровень профессионализма, которые я искала.
СПАСИБО!
Все просто чудово! Лікар привітна, та уважна. На всі поставленні питання, я отримав вичерпну відповідь. Мені сподобалося абсолютно все! Починаючи від персоналу, закінчуючи самим прийомом. Все так, як має бути у хорошого спеціаліста.
Анфіса
Дуже хороший лікар. До цього я бував в багатьох спеціалістів. Але не можу сказати що там мені все подобалося. Вони були якісь різкі, мало комунікабельні. А тут все зовсім не так, лікар привітна та усміхнена. Все докладно розповідає. Дякую!
Київ вул. Вишгородська, 31 А
р.Оболонский
Астра Дент (Astra Dent) — це сучасна стоматологія на Вишгородській. Ключова перевага центру - надання комплексних послуг у сфері естетичного відновлення зубного ряду. На території стоматології приймають профільні фахівці з багаторічним досвідом роботи. Звернутися можна більш ніж до 60 лікарів різного напрямку. Це найбільший центр, який надає стоматологічні послуги. Бездоганний сервіс дозволяє пацієнтам будь-якого віку отримувати комплексну допомогу в зручному для себе форматі.
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська 23 4 м.Оболонь 18 3
Київ наб. Дніпровська, 25
м.Осокорки 15 5 м.Славутич 24 6 м.Позняки 27 6
Спеціалізована клініка "Центр Ізраїльської стоматології" почала функціонувати в 2012 році. Головний пріоритет установи - європейська якість обслуговування. Серед лікарів клініки - фахівці з вченими званнями.
  • Ендовідбілювання зубів 600
Київ, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 14
м.Лівобережна 7 2 м.Дарниця 18 4
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Ендо відбілювання зубів «Opalescense Endo» (1зуб) 250
6,7
Київ бул. Ярослава Гашека, 24
м.Черниговская 37 12 м.Дарница 39 13 м.Харьковская 59 14
Алекс Дентал (Alex Dental) — це стоматологічний центр з передовим технічним оснащенням. Розширений спектр послуг по терапії захворювань ротової порожнини і зубного ряду надається в комфортних умовах. Невелика затишна клініка приймає пацієнтів будь-якого віку. На території стоматологічного центру приймають кваліфіковані фахівці, що є гарантом отримання високоякісних послуг. Приймають лікарі: Цыбак Светлана Игоревна, Титаренко Владислав Николаевич
  • Ендодонтичне відбілювання 1 од. (1-2 накладання препарату) 500
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5 Б
м.Олимпийская 6 9 м.Печерская 25 11
Стоматологічна клініка "Стомател" надає всі види стоматологічного лікування захворювань щелепно-лицьової зони. Прийом пацієнтів ведуть кваліфіковані фахівці - стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, імплантолог.
5,5
Київ вул. Ентузіастів, 39
м.Левобережная 14 7 м.Дарница 31 17
Стоматологія доктора Кролика виконує весь обсяг діагностики та лікування захворювань дентального характеру. Прийом веде лікар-стоматолог, хірург, имплантолог.
Київ вул. Чигоріна 16
м.Печерская 15 3
Медичний центр "Цертус" спеціалізується на проведенні пластичних операцій і косметологічних процедур. Лікарі клініки використовують у своїй діяльності інноваційні досягнення медицини. Для проведення маніпуляцій використовуються лазерні системи і ендоскопічна техніка.
Спеціалізована клініка "Family dent" (Фемілі дент) - це центр стоматології, основним вектором діяльності якого є безболісне лікування зубів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці тільки новітні та якісні матеріали.
Київ вул. Січових Стрільців, 5 Б
м.Контрактовая площадь 10 5 м.Лукьяновская 9 4 м.Золотые ворота 10 5
Кравченко Медікал Центр надає кваліфіковану медичну допомогу в діагностиці та лікуванні, а також профілактиці патологій зубного ряду, косметологічні та психотерапевтичні послуги, масаж. У клініці працюють досвідчені фахівці вищої кваліфікації.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3)
м.Оболонь 19 5 м.Минская 27 6 м.Почайна 34 10
Спеціалізована клініка "Стоматологія від А до Я" надає комплексну допомогу при проблемах з зубами. Пріоритети приватного установи — новітнє обладнання та методики.