Вирівнювання зубів капами в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Шулявська
Капа для лікування бруксизма 2200 грн
4,0
Знайдено 4 клініки

Натали
Лечила и удаляла в клинике зубы.Всё на высшем уровне.Очень довольна.Работают специалисты!
Карина
Наталья, видно вы заказной отзыв клиник конкурентов. Я была в этой клинике и кстати тоже у этого доктора, но.. Чистка зубов состоит не только из ультразвука, мне пол часа сначала вычищали зубы какими-то щетками, потом ультразвук, потом опять какие-то щетки, потом полировали. И я вам так скажу, за то что вы пришли и просто посидели в кресле тоже нужно платить
Леонард
Уже більше семи років користуюся послугами «Київського центру». За цей час встиг і видалити зуб, і вирізати кісту зі щелепи, і пролікувати весь карієс, який був. Все зробили професійно та якісно. Зараз стан моїх зубів кращий, аніж у молодості.
6,7
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку! Приймає лікар: Марченко Дарья Александровна
  • Капа для лікування бруксизма 2 200
  • Діагностика на гіпсових моделях, аналіз, планування лікування, моделювання результату 5 240
  • Полірування зубів після зняття брекет-системи (одна щелепа) 715
  • Фіксація металевого ретейнера на 1 зуб 325
  • Індивідуальна каппа + Контейнер для індивідуальної каппи 1 130
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Київський центр нових технологій в стоматології" почав функціонувати в 2003 році. У стоматології з метою діагностики проводиться рентген. Також надаються такі послуги — лікування карієсу, виправлення прикусу, протезування, імплантація, а також профілактика і гігієна порожнини рота.
4,3
Київ вул. Миколи Голего, 7 Б (пов. 1)
м.Шулявская 25 8 м.Политехнический институт 35 12 м.Вокзальная 52 22
Спеціалізований медичний заклад "Дарсбері" надає стоматологічні послуги з 2003 року. Клініка обладнана новітньою апаратурою.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальная 43 14 м.Лыбедская 78 17 м.Шулявская 65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати підтверджують професіоналізм як окремо взятого фахівця, так і всієї клініки в цілому.