Сторінка 2. Клініки в Києві (метро Славутич)

Знайдено 23 клініки

Сб Нед Цілодобово
Роман
Малому 4 годика. Есть 3 дырочки. Я лично без сына объездил 4 детских частных стоматологии в Киеве. Узнал методы; цены; условия лечения. Итог таковой - Кидс Дентал - самый настоящий развод людей на деньги + будущее калечение детей. Они применяют наркоз седативный, говоря о том что они единственные кто его использует поэтому только стоимость наркоза 6 000 грн. Мне написали бюджет 10 000 грн. полечить зубки. Посмотрев на малого через 5 минут их врач сказал что надо 100% наркоз, и что с 10 деток которым они лечат зубки, 8 они применяют наркоз. То есть 80% детей лечат под наркозом. Усыпил и не паришься, лечишь. А что через несколько лет может случиться с ребенком, их этот вопрос не волнует. Прочитав кучу статей, нашёл много выписок из книг американских и швейцарских учёных, что наркоз до 6 лет детям вообще нельзя применять, так как может через несколько лет начаться торможение умственного развития у ребёнка. Итог ребёнок может стать овощем через несколько лет или просто умственно отсталым, не считая кучи возможных побочных эффектов. Я прикинул что пока он вырастет надо несколько раз ходить с молочными зубами к стоматологу. Да за это время постоянно делая наркоз в клинике я угроблю ребенка своего. Итог - нашёл клинику другую, 10 минут разговоров врача, и мой сын который боится вида врача и плачет, полечил зубки за два раза посещения клиники. Название не буду писать, чтобы люди не подумали что я рекламу даю этой клинике и обгажую Кидс Дентал . Всё обошлось в 3 000 грн. вместо 10 000 Кидс Дентал и наркоза ребенка. Кстати в этйо клинике сказали что не лечат детей вообще наркозом никогда.
Кора
На здоров’ї дитини вирішили не економити й звернутися до кваліфікованих професіоналів медичного центру Kid’s Dental. Важливою особливістю роботи цього закладу хочеться відмітити особливе ставлення до дітей та їх потреб, лікарі не лише добре лікують зуби, а й знаходять підхід до кожної дитини, відволікають від самої процедури. Не шкодуємо, що обрали Kid’s Dental!
6,2
Київ вул. Дніпровська набережна, 26 Г
м.Осокорки 7 5 м.Славутич 10 2
Спеціалізований медичний центр "Кідс Дентал" — це сучасна клініка дитячої стоматології. При лікувальних маніпуляціях активно використовуються ігрові елементи, що заспокоює дитину.
  • Сеанс психологічної адаптації дитини в стоматологічному кабінеті (30 хв.) 400
  • Консультація лікаря-стоматолога 650
  • Огляд лікаря-стоматолога, контроль стану гігієни порожнини рота, консультація 350
  • Анестезія аплікаційна 300
  • Анестезія інфільтраційна, провідникова (комп’ютерна анестезія) 550
Київ вул. Ващенка,5
м.Осокорки 15 14 м.Позняки 22 40 м.Славутич 25 21
Кабінет Dr.Nadin надає комплексні послуги з косметології. У процесі роботи використовуються сертифіковані препарати та сучасне технічне оснащення. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта спрямований на створення максимально безпечних та комфортних умов. Кожна процедура підбирається з урахуванням загального стану шкірних покривів. Спеціаліст приватного кабінету працює з пацієнтами за індивідуальним графіком. Кількість сеансів, ступінь впливу та препарати підбираються персонально
  • Ультразвукова чистка обличчя 350
  • Комбінована чистка обличчя 600
  • Аргінований пілінг 300
  • Жовтий пілінг для обличчя 420
  • Азеліновий пілінг обличчя 400
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 2 , Осокорки
м.Осокорки 7 3 м.Позняки 10 5 м.Славутич 21 6
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках надає пацієнтам діагностику і лікування за багатьма медичними напрямками. Тут працюють висококваліфіковані фахівці за напрямками: Сімейна медицина, Педіатрія, Кардіологія, Неврологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Психологія, Ортопедія, Фізіотерапія, Масаж, Денний стаціонар, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Вакцинація.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
Київ вул. Будіндустрії, 5 А
м.Выдубичи 13 4 м.Славутич 56 11 м.Демеевская 20
Колектив сучасного медичного центру "Наркологічна клініка Кадирова" надає кваліфіковану допомогу в лікуванні наркологічної, алкогольної та інших видів залежності.
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 Г , Осокорки
м.Осокорки 1 1 м.Славутич 15 5
Стоматологія «Адоніс» — філія мережі медичних центрів, спеціалізується на проведенні всебічного лікування зубів і відновлення жувальних функцій. У клініці працюють стоматологи високої кваліфікації.
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 4
Медичний центр сімейного здоров’я «Адоніс» спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ вул. Княжий Затон, 16 Д , Позняки
м.Осокорки 11 3 м.Славутич 21 4 м.Позняки 23 4
Спеціалізований медичний центр "Стоматологічна Династія" забезпечує якісну стоматологічну допомогу пацієнтам з 2010 року. Лікарі клініки проходили стажування за кордоном.
Київ вул. Дніпровська набережна, 19 , Позняки
м.Осокорки 18 4 м.Славутич 27 5 м.Позняки 31 5
Спеціалізований центр стоматології «Клініка доктора Захаренко» — ефективна стоматологія за доступною ціною. У роботі застосовується тільки сучасне обладнання — мікроскоп Leica M320, який був розроблений спеціально для використання в стоматології. Клініка працює з імпланталогіческой системою компанії Strаumann. З метою діагностики застосовується томограф Gendex.
Київ вул. Ганни Ахматової, 22
м.Славутич 10 м.Осокорки 15 м.Позняки 15