Клініки дерматології в Києві (метро Славутич)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи біля зуп. метро Славутич
Консультація дерматолога 2500 грн
Ексфоліація поверхневого шару епідермісу обличчя 1150 грн
Видалення кондилом, папілом, бородавок (одна операція) 280 грн
Знайдено 6 клінік

Недавно у меня появился герпес на губе. Ситуация была неприятной, но не критической, поэтому я решила провести лечение дома. Купила в аптеке мазь и начала ею пользоваться, но герпес не только не исчез, он стал еще больше! Тут я и поняла, что мне просто необходима консультация дерматолога. Проведенный осмотр позволил доктору установить диагноз и назначить лечение, которое мне помогло. Хорошо еще, что вовремя обратилась, а так он мог бы и на пол лица распространиться. Благодарна врачу за помощь!
Анжела
Обращалась за консультацией дерматолога по поводу атопического дерматита, до этого уже пробовала заняться самолечением, но только усугубила ситуацию. На приеме врач меня внимательно выслушал и назначил лечение, которое мне действительно помогло. Благодарна за помощь!
Кирилл
Карина
Были проблемы с кожей, появились непонятные красно-розовые пятна, сходила в аптеку, где мне порекомендовали мазь, которая вообще не помогла. Сестра посоветовала сходить на консультацию к врачу. После проведенных исследований выяснилось, что у меня разноцветный лишай. Врач назначил таблетки и мазь на месяц лечения. После двух недель приема я заметила что пятна проходят, большое спасибо доктору, буду продолжать лечение.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки 9 м.Славутич 9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що дозволяє надати медичні послуги в повному обсязі, починаючи від профілактики захворювань, діагностики і закінчуючи реабілітаційними заходами і лікарським наглядом після проведеної терапії. Приймає лікар: Зинкина Татьяна Викторовна
  • Консультація провідного дерматовенеролога 990
  • Консультація дерматовенеролога загального профілю 890
  • Консультація дитячого дерматовенеролога 890
  • Дерматоскопія (до 3-х елементів однієї зони) 460
  • Ексфоліація поверхневого шару епідермісу обличчя 1 150
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Видалення бородавок радіохвильовим методом 650
  • Видалення родимок радіохвильовим методом 850
  • Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву) 1 300
  • Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву) 850
  • Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву) 800
6,9
Київ вул. Будіндустрії, 5 А
м.Выдубичи м.Зверинецкая м.Славутич
Медичний комплекс МРІЯ — сучасна медична установа, яка надає широкий спектр послуг лікувально-діагностичного профілю. На консультації лікар насамперед проводить опитування пацієнта, акцентуючи увагу на часі появи, виразності симптомів хвороби. Після цього слідує огляд, вимірювання артеріального тиску, температури, оцінка шкірних покривів. Приймають лікарі: Додонова Ольга Александровна, Палько Георгий Павлович
  • Повторна консультація лікаря-дерматолога 300
  • Ангіома, ангіофіброма (геонгіома) - видалення 150
  • Аплікаціонна анестезія (без медикаментів) 100
  • Фіброма м'яка видалення 150
  • Операція врослого нігтя з пластикою паросткової зони; ампутація пальця 600
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 2 , Осокорки
м.Осокорки 7 3 м.Позняки 10 5 м.Славутич 21 6
Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках надає пацієнтам діагностику і лікування за багатьма медичними напрямками. Тут працюють висококваліфіковані фахівці за напрямками: Сімейна медицина, Педіатрія, Кардіологія, Неврологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Психологія, Ортопедія, Фізіотерапія, Масаж, Денний стаціонар, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика, Вакцинація.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції. Приймає лікар: Тимошенко Анастасия Олеговна
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 4
Медичний центр сімейного здоров’я «Адоніс» спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном. Приймають лікарі: Николаева Жанна Валерьевна, Зубко Татьяна Витальевна