Клініки логопедії в Києві (метро Славутич)

Можливо, вас цікавлять лікарі логопеди біля зуп. метро Славутич
Консультація логопеда 1000 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Надежда
Несколько лет назад мне рекомендовали лапараскопическое удаление миомы. Я долго не решалась и дело дошло до того, что предварительно сообщили, что из-за объема уже требуется полостная операция. Дмитрий Анатольевич на консультации принял решение делать лапараскопию. Эта возможность меня обнадежила меньшей травматичностью. Операция и восстановление прошли так успешно, что тело совсем не чувствует последствий, я веду прежний образ жизни. И из-за этого чуть не забыла написать отзыв:) Когда все хорошо, операция месяц назад уже и не вспоминается.
Ксения
Фёдор Викторович - хирург от Бога! Спокойный, внимательный, уверенный и это состояние передаётся пациентам. Рассказал подробно, что и как будет происходить, какие есть риски и есть ли вообще. Для нас это показатель! Обратились к нему с ЖКБ. Операция прошла успешно! Мужа выписали на следующий день. У врача золотые руки!!!
Ксения
Катерина
Стою на обліку вагітності у Оксани Миколаївни в клініці "Адоніс". Задоволена її професіоналізмом та індивідуальним підходом до клієнта. Рекомендую!
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 4
Медичний центр сімейного здоров’я «Адоніс» спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.

Логопедія в лікарнях в інших районах Києва

Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальная 39 14 м.Демеевская 56 18 м.Олимпийская 59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
  • Консультація лікаря логопеда от 700
  • Повторна консультація лікаря логопеда от 650
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці. Приймають лікарі: Додильная Елена Викторовна, Кравцова Ирина
  • Індивідуальне заняття логопеда 610
  • Заняття логопеда вдома 1 800
  • Консультація логопеда 900
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б
м.Минская 82 12 м.Сырец 62 14 м.Нивки 86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція. Приймають лікарі: Анищенко Виктория Николаевна, Боровицкая Ирина Ярославовна, Черныш Татьяна Игоревна
  • Консультація логопеда (первинна) 450
  • Консультація логопеда (заключна) 400
  • Заняття з логопедом от 400
  • Логопедичний масаж 400
  • Логопедичний комплекс (заняття+логопедичний масаж) 650
8,3
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирская 57 14 м.Святошин 61 10
Медичний центр «Клініка вихідного дня» — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.