Сторінка 3. Перевірка зору у дітей в Києві (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 46 клінік

Сб Нед Цілодобово
Дуже уважна, приємна лікар, спокійно надала рекомендації, на наступний день мені вже було краще
Світлана
Хочу залишити подяку медичному центру. Допомогли вирішити всі мої питання сьогодні. Робила узд шиї та голови, лікар спеціаліст своєї справи, вам щиро дякую за працю, все чітко та зрозуміло доносив інформацію.Також сподобалася лікар, яка опис робила енцефалограми - відчувається високий професіоналізм. Я обов'язково прислухаюся до ваших порад. Дівчинці на ресепшені величезне ДЯКУЮ- ти справжнє обличчя закладу, молодець. Я лишилася дуже задоволена. Заклад раджу всім.
Вера
Только положительные и позитивные впечатления от приема у Ольги Эдуардовны. Специалист провела осмотр щитовидной железы, объяснила в чем состоит проблема и выдала заключение. Рекомендую!
Спасибо Зинаиде Ивановне за помощь в лечении гайморита у моего ребенка. После консультации остались самые лучшие впечатления. На все интересующие вопросы получила развернутые ответы. В следующий раз только к вам!
Київ вул. Вишгородська, 38
м.Почайна 28 м.Оболонь 30
Багатопрофільна клініка сімейної медицини «Радомед» заснована в 2012 році. Установа розпорядженні діагностичним і фізіотерапевтичним відділенням і двома відділеннями для дітей і дорослих.
Київ вул. Назарівська, 13
м.Вокзальная 13 6 м.Университет 11 8
Медичний центр «Лікарська Практика» - це сучасний спеціалізований медичний центр для дорослих і дітей, де досвідчені лікарі надають послуги в сфері функціональної діагностики в неврології. Ми орієнтуємося на кращі міжнародні стандарти діагностики і протоколи надання лікарської допомоги в комфортних умовах і на високому професійному рівні.
Київ вул. Сирецька, 32
м.Сырец 35 9 м.Дорогожичи 40 7
Лікувально-діагностичний заклад, що спеціалізується переважно на профілактиці, діагностиці та терапії дитячих захворювань. Деякі спеціалісти приймають також і дорослих пацієнтів. У клініці працюють лікарі більш ніж десяти спеціалізацій.
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 4 (корп. 5)
м.Оболонь 28 8 м.Почайна 29 6
Дитяча поліклініка на Оболоні "Добробут" — установа, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для дітей. Пріоритетні напрямки клініки — алергологія і дерматологія. Також у клініці приймають гастроентеролог, імунолог, гінеколог, невролог, педіатр, уролог, хірург, психолог та інші лікарі.
Київ пр-т Павла Тичини, 22
м.Левобережная 39 11 м.Дарница 52 10 м.Позняки 15
Багатопрофільна клініка "Тельбін-Мед" - це медичний центр, що займається чоловічим і жіночим статевим здоров'ям. Установа почала функціонувати в 2005 році. Серед лікарів центру - кандидати медичних наук.
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м.Академгородок 15
Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • Визначення гостроти зору у дитини 550
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 65 А
р.Святошинский
Дитяча клініка MALI (Малі) на Софіївській Борщагівці спеціалізується на наданні широкого переліку лікувально-діагностичних послуг для дітей та підлітків. Медичний заклад працює за такими напрямками: педіатрія, терапія, неврологія, масаж, вакцинація, імунологія, хірургія, кардіологія, логопедія. У клініці також можна записатися на консультацію до ортопеда, отоларинголога, психолога, фізіотерапевта і ендокринолога.
4,9
Київ, вул. Вишгородська, 45