Сторінка 4. Обробка шийки матки в Києві

Знайдена 41 клініка

Сб Нед Цілодобово
Соня
Лікар дуже приємний, говорив все правильно і розумно. Перше враження хороше. Дитина навіть не помітила як лікар її оглянув, вміє знайти підхід. Нам також все дуже сподобалося. Кваліфікація лікаря відчувається. Прийдемо на повторний прийом.
Людсила
Чудовий лікар. Дуже детально все пояснив. Без нав’язування процедур і непотрібних послуг. Дитині він також дуже сподобався. призначення ефективно допомогли. За необхідності, будемо звертатись саме до цього лікаря! Рекомендую!
Виталий
Хороша клініка.Ціни доступні. Призначили лікування-то мені допомогло. Рекомендую.
Матвей
Профессионал своего дела, очень внимательный и щепетильный доктор! Рассказал все доходчиво без всякого нарциссызма. Рекомендую
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирская 60 10 м.Теремки 17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
Київ бул. І. Лепсе, 8, корпус 4, 2-й поверх. (вхід з вул. Н. Василенко)
м.Шулявская 44 14 м.Берестейская 26 10
Багатопрофільна клініка «Лікарські традиції» на бульварі І.Лепсе - це сучасне мед установи, що надають якісну медичну та діагностичну допомогу. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання у провідних європейських клініках, з великим практичним досвідом.
ADONIS
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
4,3
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальная 48 13 м.Демеевская 24
Медичний центр «Клініка імені Гальченко В.В.» на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.