Обробка шийки матки в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Шулявська
Обробка шийки матки «Институт Клинической Медицины» 190 грн
Знайдено 4 клініки

Олександра
Дуже задоволена візитом до гастроентеролога Інги Олександрівни.Лікар—супер!Рекомендую!
ОЛЬГА
Была на приеме у сосудистого хирурга Майбороды В.В. Осталась очень довольна его профессионализмом, внимательным отношением, назначенным лечением. После проведенного лечения заметила явное улучшение. Оставила заявку на повторную консультацию. Хочу получить на будущее советы. Рекомендую и доктора, и клинику.
Таня
Слышала об этой клинике от знакомых, решила обратиться к неврологу, так как начала замечать некоторые проблемы со здоровьем. Прием понравился, клиника сама тоже, теперь лечусь. Всем советую это заведение, хорошие врачи и обслуживание.
No name
Чудовий лікар! Зверталася до Євгенія Вікторовича із своєю проблемою, так як попередній лікар не зміг мені допомогти. Він зпропонував мені декілька варіантів вирішення проблеми. Зараз почуваю себе значно краще, як у вісімнадцять. Дякую!
8,2
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявская 7 15 м.Дорогожичи 33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
  • Обробка шийки матки (1 сеанс) 190
Київ бул. І. Лепсе, 8, корпус 4, 2-й поверх. (вхід з вул. Н. Василенко)
м.Шулявская 44 14 м.Берестейская 26 10
Багатопрофільна клініка «Лікарські традиції» на бульварі І.Лепсе - це сучасне мед установи, що надають якісну медичну та діагностичну допомогу. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання у провідних європейських клініках, з великим практичним досвідом.
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 17 10 м.Лукьяновская 25 5 м.Дорогожичи 20 8
Гінекологічний центр «Надія» на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.