Дефлорація в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Дефлорація (розсічення дівочої пліви) 3500 грн
Хірургічна дефлорація (розсічення дівочої пліви) (без вартості анестезії) 4000 грн
Відновлення дівочої пліви 8800 грн
Дефлорація (без вартості наркозу) 2500 грн
Хірургічна дефлорація 1500 грн
Хірургічна дефлорація без вартості анестезії 1500 грн
Знайдено 39 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Гусак Виталий Витальевич
Я очень благодарен врачу Вадиму Николаевичу Харитончуку, за оказанную помощь в лечении моей болезни (хронический простатит) и проделанной операции. Мое состояние стабильно и тот дискомфорт который я ощущал до лечения преодолен. Моя оценка профессиональной работы этого врача - отлично.
8,3
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирская 12 5 м.Святошин 21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Дефлорація (розсічення дівочої пліви) 3 500
8,2
Київ вул. Н. Василенко, 7
м.Берестейская 17 5 м.Нивки 27 6 м.Шулявская 31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • Хірургічна дефлорація (розсічення дівочої пліви) (без вартості анестезії) 4 000
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинский
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Хірургічна дефлорація 1 500
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харьковская 21 5 м.Позняки 18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Дефлорація (без вартості наркозу) 2 500
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Відновлення дівочої пліви 8 800
  • Дефлорація 3 300
  • Хірургічна дефлорація (без вартості анестезія) 1 870
  • Лазерна дефлорація (без вартості анестезії) 2 750
  • Дефлорація лазерна з елементами пластики вульварного кольца (без вартості анестезії) 7 700
7,6
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича)
м.Васильковская 9 3
Лабораторно-діагностичний центр «Омега-Київ» працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
  • Дефлорація 10 000
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
  • Лазерне висічення перегородки дівочої пліви (вартість анестезії не включена) 9 500
  • Класичне висічення перегородки дівочої пліви (вартість анестезії не включена) 6 500
Київ вул. Володимирська, 81-а
м.Площадь Украинских героев 10 5
Центр гінекології та урології «ОМЕГА-КИЇВ» спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Дефлорація 10 000
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А