Обробка шийки матки в Києві (Подільський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Подільскому районі
Обробка шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 350 грн
Знайдено 3 клініки

Малярчук Лариса
Рекомендую. Лікар Руслана Іванівна дуже кваліфікований спеціаліст, гарно обстежує, пояснює все до дрібниць, приємне спілкування, позитивне враження)
Валентина Сергеевна
Хожу сюда к эндокринологу, борюсь с ожирением.
Вероника
Очень понравилось обслуживание. Спасибо.
Богдана
Долго искали хорошего детского гастроэнтеролога. Нам посоветовали обратиться в эту клинику. Врач сразу же нашла проблему и назначила лечение.
7,2
Київ вул. Межева, 23 Б
м.Оболонь 1 час 7 мин 16 м.Минская 1 час 13 мин 15 м.Сырец 1 час 4 мин 16
Медичний центр Астрамедіка — це приватна клініка для всієї сім'ї. Послуги надаються як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Сучасний центр оснащений відділенням діагностики з інноваційним обладнанням із надточними результатами.
  • Обробка шийки матки солковагіном (без вартості препарату) 350
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сырец 46 12 м.Дорогожичи 60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00