Культивування ембріонів в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Культивування ембріонів 120 годин (бластоцистна культура) 1900 грн
Культивування ембріонів 11050 грн
Знайдено 10 клінік

Сб
Хажиленко Ксения (репродуктолог). Супер специалист. Спасибо огромное!
Вікторія
Не так давно ми з сім'єю переїхали до Києва. Лікар до якого я постійно зверталася залишилася на старому місці проживання. Довелося шукати нового спеціаліста. За порадою знайомих, вирішили записатися на консультацію до Наталії Олександрівни. Залишилися задоволені кваліфікацією лікаря. Дуже уважно поставилася до моєї проблеми, вичерпно відповіла на поставленні запитання, та призначила лікування. Дякую!
Анжела
Я сама за спеціальністю лікар. Уже тривалий час, ми з чоловіком плануємо вагітність. Так як я медик за освітою, я підходжу до цього питання з усією серйозністю та відповідальністю. Ми вирішили звернутися за консультацією до генетика. Колеги порадили Олену В'ячеславівну. Висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Дуже вдячні Вам за надану консультацію! Ви розвіяли усі мої переживання.
Григорій
Ставлення лікаря уважне, доброзичливе, залишає приємні враження , висококваліфікований професіонал. Все пояснює вичерпно, вдумливо, без зайвих висловлювань. Мені все дуже сподобалося! Після курсу призначеного лікування, почуваю себе дуже добре! Жодного разу не пошкодував що звернувся саме до нього. Рекомендую!
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд")
м.Университет 47 28 м.Вокзальная 32 16
Медична клініка «Родинне джерело» - це спеціалізований центр, в якому займаються жіночим здоров’ям та репродуктивною медициною. У медичному закладі працюють фахівці з понад десятьох лікарських профілів: генетики, акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, андрологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики, терапевти, ембріологи, ендокринологи, анестезіологи, реаніматологи та фахівці з молекулярної біології.
  • Культивування ембріонів 120 годин (бластоцистна культура) 1 900
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Минская 47 15 м.Оболонь 49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • Культивування ембріонів 11 050
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська 42 8 м.Чернігівська 13
Київ вул Юлії Здановської 71 Є
р.Голосеевский
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
  • Культивування до стадії бластоцисти 3 339
6,1
Київ вул. Шумського, 5 , Березняки
м.Осокорки 53 9 м.Левобережная 51 11
Медичний центр "Reprolife" - широкопрофільна установа для всієї родини. Основні напрямки - репродуктивна медицина, акушерство і гінекологія, ендокринологія, урологія, ультразвукова діагностика, лабораторні та генетичні дослідження.
  • Культивування ембріонів 6 500
5,7
Київ вул. Днепровська набережна, 28
м.Осокорки 15
  • Культивування до стадії бластоцисти 9 980
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні)
м.Дорогожичи 20 6 м.Лукьяновская 23 8
Інститут Репродуктивної Медицини - медустанова, де надаються послуги з діагностики, попередження та лікування патологій гінекологічної та урологічної сфери. Клініка володіє широким спектром сучасних технологій для терапії безпліддя у чоловіків і жінок.
4,3
Київ вул. Максима Кривоноса, 19 А , Солом'янка
м.Вокзальная 41 15 м.Олимпийская 52 15 м.Дворец спорта 58 16
Медичний центр "Надія" — це спеціалізована клініка репродуктивної медицини, яка почала функціонувати в 2006 році. Лікарі установи мають більше ніж 15-річний досвід в репродуктології.