Видалення матки (екстирпація) в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Видалення матки (екстирпація) «Моя клиника, медицинский центр на Осокорках» 11500 грн
Знайдено 3 клініки

Впечатление очень приятное! Обращались к врачу Андрею Викторовичу по поводу варикоза, приводила маму, получили квалифицированную помощь и консультацию. Очень благодарны! Буду рекомендовать своим знакомым.
21 грудня видаляли в Mediland фіброаденому, все чудово, косметичний маленький шовчик начебто кіт подряпав. У вас чудовий персонал, всі дуже чуйні та позитивні! Бажаю вашій команді процвітання та успіхів!
Бондарець Олександр Іванович
Довольны
Яковчук Олена Вадимівна
Прийом до лікаря заплановано на понеділок, субота виявився вихідним днем. В будь якому разі вдячна за турботу.
Сеть клиник "Медиленд"
8,4
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 13 4 м.Политехнический институт 20 4
Багатопрофільний медичний центр «Mediland» у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у «Mediland» проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню «Mediland» лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. У МЦ «Меділенд» ведуть прийом лікарі таких спеціальностей: хірург, гінеколог, уролог, проктолог, мамолог, флеболог, кардіолог, ендокринолог, педіатр, терапевт, трихолог, ортопед, ЛОР, травматолог, онколог, дерматолог, невропатолог, гастроентеролог, косметолог - та інші. Діагностика: МРТ, УЗД, КТ, ЕКГ, власна лабораторія, гастро-, колоноскопія з відео під наркозом, ректороманоскопія, гістреоскопія, цистокопія і кольпоскопія, дерматоскопія та трихоскопія, біопсія, гістологія, спірографія та інше.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Демеевская 28 6
Марченко Юрій Валерійович — оперуючий акушер-гінеколог, мамолог. У своїй роботі використовує міжнародні протоколи діагностики та лікування. Працює в команді з невропатологом, анестезіологом-ревматологом, хірургом.
Працює з
Пн: 10:00-19:00 Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-16:00