Лабіопластика або пластика статевих губ в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Дарницькому районі
Лабиопластика или пластика половых губ «Допомога Плюс, клиника на Осокорках» 45000 грн
Пластика статевих губ 7700 грн
Лабіопластика 12500 грн
Знайдено 5 клінік

Аня
Лучшая клиника в Киеве, лучший персонал, настолько качественный подход к клиенту! Все приветливые, подскажут, скажут, проведут, кто за качество и комфорт, обязательно обращайтесь сюда
Наталия
Смело рекомендую клинику. Все чисто, современно, персонал вежливый и приветливый. Особенно хочу отметить врача Краснопольскую Оксану Сергеевну. Проводили 2 операции (удаление фиброаденом в груди и позже удаление родинок) и все было на высшем уровне! Сразу видно, что профессионал своего дела. Очень компетентная, внимательная и заботливая. Операции прошли удачно, рубцы все красивые, никаких осложнений
Наблюдаюсь у Виталия Юрьевича с 2003 года. Специалист от Бога! Очень внимательный, все разложит по полочкам и предложит лечение. Доктор знает ответы на все вопросы)) Кстати, очень удобно, в их клинике медсестры делают уколы, ванночки и т.д. и даже медикаменты есть. Одним словом, профессионализм и сервис на высшем уровне. За адекватную стоимость услуг, что тоже важно.
Аника
Я в этой клинике наблюдаюсь 10 лет. Великолепный грамотный доктор, которому доверяю . Внимательный и доброжелательный персонал Всем рекомендую доктора и клинику.
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харьковская 21 5 м.Позняки 18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Лабіопластика от 12 500
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ) 45 000
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ) 65 000
  • Лабіопластика або пластика статевих губ (зменшення статевих губ) 75 000
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Пластика статевих губ 7 700
  • Лазерна лабіопластика:корекція форми статевих губ (без вартості анестезії) от 8 000
Київ вул. Урлівська, 10 А
м.Осокорки 15 м.Позняки 15
  • Корекція великих статевих губ (філер 4 мл+канюля 22/70) 21 000
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.