Хірургічне та лазерне лікування катаракти в Харкові (Київський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Київському районі
Хірургічне та лазерне лікування катаракти «Офтальмика О. Гончара» 14700 грн
7,0
Знайдена 1 клініка

Людсила
Приємне враження залишила після першої консультації. Відчувається хороша кваліфікація лікаря, пояснює доступно для людини, у якої немає медичної освіти. запропонувала оперативне лікування, але спочатку хоче спробувати допомогти ліками.
05 марта '20 г.
Ольга М.
Був приємно здивований співчутливим ставленням лікаря до моєї проблеми. Якісний огляд, діагноз, консультації по телефону в неробочий час. Хороший професіонал і гідна людина. Неодмінно прийду повторно, за необхідності! Рекомендую!
15 февраля '20 г.
Кристина
Посещением доктора осталась довольна, внимательный специалист, объяснила, успокоила, предложила варианты решения проблемы. Рекомендую
30 ноября '-1 г.
Светлана
Не знаю как описать словами свою благодарность доктору Вартуи Ваагновне ,доктор доктору рознь,благодаря ее профессионализму,и вовремя выявленной проблеме (на такой стадии очень редко можно обнаружить) и соответственно вовремя пройденного лечения ,я спасла не только зрение но и жизнь. Дай Бог вам Вартуи Ваагновна крепкого здоровья, такие доктора как вы спасут еще тысячи людских жизней и здоровья.
30 ноября '-1 г.
7,4
Харків вул. Олеся Гончара, 5
м.Пушкинская 14 6 м.Университет 14 4
Спеціалізована клініка "Офтальміка" - це центр, який займається рятуванням від проблем із зором. Клініка відкрита з 2005 року на базі однієї офтальмологічних клінік Харкова у Міській клінічній лікарні №14 ім. професора Л.Л. Гіршмана.
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією as-iol. ajl. Іспанія 14 700
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією iol acrysof® ma60ac. alcon. США 19 300
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією iol acrysof sa60at. alcon. США 21 300
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією iol acrysof ma60ma. alcon. США 21 300
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією iol acrysof® natural iq sn60wf, au00t0. alcon. США 25 500
Сб: 09:00-17:00

Хірургічне та лазерне лікування катаракти в лікарнях в інших районах Харкова

8,6
Харків вул. Хвильового (Маяковского), 24
м.Университет 15 5 м.Пушкинская 11 5 м.Архитектора Бекетова 16 7
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
  • Доплата за факоемульсифікацію ускладненої катаракти (Єдине око, «бура катаракта», оперована глаукома, кератотомія, травматична катаракта, підвивих кришталика, висока ступінь міопії), (одне око) 3 000
  • YAG-лазерна дисцизія вторинної катаракти (ДВК) 3 000
  • YAG-лазерна дисцизія вторинної катаракти (ДВК) 2 500
7,1
Харків вул. Отакара Яроша, 16 Г
м.Ботанический сад 8 5 м.Научная 26 7
Профільний медичний центр "Офтальміка" на О. Яроша спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів зору. Всі фахівці центру мають високу кваліфікацію, серед них кандидати наук в галузі медицини.
  • Факоемульсифікація катаракти (одне око, без урахування вартості IOL і операційного пакета) 3 000
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією AS-IOL. AJL. Іспанія (одне око) 9 500
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією IOL AcrySof® IQ PanOptix® TFNT00. Alcon. США (одне око) 39 500
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією IOL AcrySof® IQ PanOptix® TFNT20. Alcon. США (одне око) 47 500