Медовий масаж в Харкові (метро Героїв праці)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти біля зуп. метро Героїв Праці

Сабина
Лікар спокійний, розважливий. Пояснив та показав як робити масаж, заспокоїв дитину. Після всього уважно оглянув доньку, та зробив необхідні висновки. Переглянув попередні знімку, та надав свої поради. Все допомагає. Нам все сподобалося.
Доктор дуже уважний! Вивчив проблему, і подивився медичну документацію дитини, яку я собою взяла. Детально розповів в чому полягає проблема, і як її вирішити. Призначив лікування і пояснив як правильно приймати. Залишилася задоволена візитом.
Алексей
Считаю одним из лучших специалистов, с которыми так или иначе приходится сталкиваться (когда у тебя растут двое мальчишек). Грамотный, уверенный и врач. Судя по коротким встречам, и Человек хороший. Как итог: пожелаю всем деткам не попадать к нему, конечно (как к врачу), но раз уж довелось - только к нему.
Рекомендую

На жаль,

за напрямком "Медовий масаж" лікарень та діагностичних центрів в Харкові біля зуп. метро Героїв Праці на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!Біля метро У районах міста
7,8
Харків вул. Сумська, 13 (пов. 3)
м.Історичний музей (4 3 )м.Архітектора Бекетова (9 8 )м.Площа Конституції (4 3 )
Харків вул. Олімпійська, 5 А
м.Дворець спорта (20 15 )м.Турбоатом (23 12 )
3,7
Харків вул. Плеханівська, 19А
м.Захисників України (10 19 )м.Проспект Гагаріна (5 11 )м.Спортивна (5 13 )