Клініки в Харкові (метро Захисників України)

Консультація лікаря 650 грн
Знайдено 14 клінік

Сб Нед Цілодобово
Персонал общается в хамской манере. Услугу получить не удалось
Очень довольны специалистами в центре Ладо. Занимаемся уже почти 3 года, успехи у нас значительные. Находят всегда подход к ребенку, на занятия ходим с большим удовольствием. Спасибо за Ваш труд.
Особенные дети это очень не просто, но для специалистов из центра "Ладо" это не так. К моим разным по характеру и особенностям двойняшкам, они очень быстро нашли подход. Дети посещают центр 4 месяца и я вижу хорошие результаты, которые меня очень радуют. Детки с огромным удовольствием общаются со специалистами и выполняют упражнения, которые мне казались они не будут делать, но они выполняют все задания и это говорит о высоком уровне профессионализма специалистов. ОГРОМНОЕ СПАСИБО за Ваш бесценный труд с нашими детьми.
Центр ЛАДО дал нам надежду на будущее нашего сыночка,в центр мы пришли в 8 лет, абсолютно не говорящие и не управляемые,описать в каком отчаянии я была просто невозможно,на грани нервного срыва,думаю многие мамочки особенных деток меня понимают.Специалисты центра просто волшебники, уже через полгода ежедневных занятий мы услышали слова, осознанные,пусть немного исковерканные звуки но ето уже была речь,радость просто розрывала изнутри.Я благодарна каждому кто приложил усилия к развитию нашего мальчика,я восхищаюсь их терпением и умением найти подход к каждому ребенку,они бесподобны.4года упорных занятий и ребенок читает, пишет, вычисляет математические примеры и даже учит стихи Деду Морозу.а сколько положительных эмоций у ребёнка, поведение просто идеальное.Благодаря специалистам центра ЛАДО ребёнок высказывает свои потребности и желания предложениями.Я всю жизнь буду благодарна центру, буду рекомендовать опираясь на собственный потрясающий результат.Спасибо большое и низкий поклон вам...
Диагностика 3D КТ
Харків пр-т Героїв Харкова, 90а
м.Защитников Украины 7 2 м.Спортивная 22 6
Вузькопрофільний діагностичний центр 3D КТ на Московському профільовани на комп'ютерну томографію в щелепно-лицьової області для тривимірного зображення. Використовується конусно-променевої метод візуалізації. Такі знімки необхідні в роботі великого числа лікарів: терапевтів, ортодонтів, хірургів, ортопедів, імплантологів.
Харків вул. Миколи Міхновського, 59
м.Спортивная 13 4 м.Проспект Гагарина 13 5 м.Защитников Украины 16 8
Спеціалізований медичний центр «Ладо» займається діагностикою та терапією дітей з різними особливостями розвитку. З дітьми працюють досвідчені професіонали: логопеди і сенсорні терапевти.
Харків пр-т Героїв Харкова, 137
м.Защитников Украины 4 1 м.Спортивная 17 6
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
  • Пайпель-біопсія 600
  • Біопсія шийки матки радіохвильова (без включення гістологічного дослідження) 600
  • Дерматоскопія 200
  • Седація (медикаментозний сон) 3 000
  • Виїзна консультація гастроентеролога 1 000
Харків вул. Шевченка, 142 (пов. 3)
м.Киевская 3 3 м.Пушкинская 25 6 м.Защитников Украины 27 11
Inner world — це спеціалізований кабінет очищення крові. Медичний заклад надає розширений комплекс послуг з використанням інноваційних методик. Всі використовувані методи очищення є науково обгрунтованими і підтвердженими. На території медичного центру можна отримати комплексну консультативну допомогу, пройти обстеження на інноваційному обладнанні нового покоління, а також скористатися послугами терапії захворювань та патологій внутрішніх органів. У приватному кабінеті приймають пацієнтів за попереднім записом. Двері медичного центру завжди відкриті. У кабінеті готові прийняти пацієнтів, які пройшли курс хіміотерапії. Сучасні методики очищення крові спрямовані на звільнення організму від токсинів.
  • Гемосорбція 3 850
  • УФО крові 2 700
  • УФО крові в процедурі 1 500
  • Консультація лікаря 650
  • Повторна консультація лікаря 300
Харків вул. Шевченко, 142
м.Киевская 3 2 м.Защитников Украины 27 8
Центр медичної радіології "Гамма Плюс" пропонує спектр послуг з діагностики (УЗД, КТ, аналізи) і консультації лікарів.
6,2
Харків майд. Захисників України, 15
м.Защитников Украины 6 6 м.Спортивная 10 5
Медико-діагностичний центр "Діагностика плюс" на Захисників України спеціалізується на проведенні лабораторних аналізів за різними напрямками. Головна перевага медико-діагностичного центру — робота злагодженого колективу, кожен співробітник якого займається науково-дослідницькою діяльністю та регулярно підвищує свою кваліфікацію. У центрі введена система управління якістю, яка забезпечує контроль точності всіх досліджень. Заклад оснащений сучасним обладнанням.
Медичний центр БЛАГО - це сучасна клініка, що спеціалізується на наданні комплексної допомоги залежним людям. На території центру проводиться терапія алкогольної і наркотичної залежності будь-якого ступеня тяжкості. Клініка тісно взаємодіє з лікувальними установами інших профілів, включаючи наркологічні реабілітаційні центри. Це означає, що пацієнти отримують комплексну допомогу.
Харків пр-т Героїв Харкова, 137 (пов. 5)
м.Защитников Украины 5 4 м.Спортивная 18 7 м.Метростроителей 18 7
Багатопрофільний медичний центр "Лео-Дент" займається рішенням стоматологічних та косметологічних проблем.
4,3
Харків наб. Сабурівська, 5
м.Защитников Украины 19 7 м.Метростроителей 25 8 м.Спортивная 26 7
Спеціалізована установа "Азимут" займаються гештальт-терапією і нормалізацією психічного здоров'я людини. У центрі працюють фахівці високого профілю.
Харків вул. Семіградська, 12
м.Защитников Украины 15 м.Барабашова 30 10 м.Киевская 20
Дитячий центр "Неболейка" - міжнародний лікувально-профілактичний медичний центр, що надає маленьким пацієнтам широкий перелік послуг. Клініка здійснює свою діяльність з 2006 року. За ці роки вдалося вилікувати безліч дітей і підлітків. З 2015 року в центрі активно розвиваються профілактичні програми для дітей першого року життя (патронаж і скринінг).
Харків вул. Плеханівська, 19А
м.Защитников Украины 10 19 м.Проспект Гагарина 5 11 м.Спортивная 5 13
Медичний центр MEDRELAX (Медрелакс) — сучасний багатопрофільний заклад, фахівці якого надають кваліфіковану допомогу лікувально-діагностичного напрямку. Штат співробітників представлений професіоналами з великим досвідом роботи.
Харків пр. Героїв України, 195
м.завод им. Малышева 13 6 м.Турбоатом 19 4 м.Защитников Украины 33 8
Полімед — це сучасний діагностичний центр, який надає послуги високого рівня. Професіоналізм лікарів в поєднанні з сучасним технічним оснащенням — це надання допомоги, незалежно від складності проблеми. Експерти діагностичного центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в наукових конференціях, симпозіумах та семінарах. Відповідальний підхід до виконання поставлених завдань розширює можливості центру та дозволяє впроваджувати на практиці інноваційні методики впливу. Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку, що дозволяє налагодити максимальний контакт, мінімізувати дискомфорт та страх.
  • Естракорпоральна ударнохвильова літотрипсія 13 000
  • Естракорпоральна ударнохвильова літотрипсія повторно 2 000
Харків вул. Академіка Павлова, 46/11, 3 під'їзд
м.Защитников Украины 30 7 м.завод им. Малышева 32 10 м.Барабашова 31 7
МРТ МедСервіс, діагностичний центр, який спеціалізується на проведенні МРТ. У центрі працюють спеціалісти вищої категорії, використовується новітнє обладнання, персональний підхід. За віком обмежень для пацієнтів немає.
3,0
Харків вул. Захисників України 2-А