Клініки психології у Дніпрі

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи
Консультація психолога 800 грн
Знайдено 40 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Неля
Добрый день, я много лет являюсь клиентом института Красоты «Акварель», хочу выразить свою благодарность высококлассному специалисту массажа Ларисе Баштанник. Спасибо за профессионализм!!!!
Хочу поблагодарить за хорошее отношение и правильный подход врача Ломазову Т.Я. (Гинекология) рада, что попала к прекрасному доктору, отличному гинекологу! Т.Я. все объяснила, успокоила, ответила на все интересующие вопросы, назначила правильное лечение и я очень за это благодарна! Рекомендую и советую: довериться своему врачу, выполнять рекомендации и все будет хорошо
9,5
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25
м.Вокзальная 34 25
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист.
9,1
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободы 103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок. Приймають лікарі: Бебешко Михаил Васильевич, Нагорная Валентина Максимовна
  • Консультація психолога 1 000
Здоровое поколение
8,7
Дніпро Запорізьке шосе, 38
м.Вокзальная 112 19 м.Метростроителей 120 20
Медичний центр "Здорове покоління" - багатопрофільна клініка, яка розпочала своє функціонування в 2014 році. Вона стала другою клінікою одноіменної мережі медичних центрів у Дніпропетровську. Обладнана за останнім словом техніки. Серед кількох десятків працівників - спеціалісти вищої категорії, які проходили стажування за кордоном.
Дніпро, вул. Набережна Заводська, 123д
Дніпро, вул. Космонавтів (ЖМ Придніпровський), 22
р.Самарський
Дніпро вул. Троїцька, 37
м.Вокзальная 41 14
Освітньо-розвиваючий центр "Кристал" пропонує широкий вибір кваліфікованих послуг з підтримки здоров'я і краси. Консультують пацієнтів сімейний лікар, косметолог, трихолог, фахівець з масажу, психолог. Приймає лікар: Пивняк Оксана Андреевна
  • Консультація психолога
  • Консультація дитячого психолога
Дніпро вул. Шевченка, 10
р.Центральный
У своїй практиці Михайло Юрійович використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, застосовуючи різні ефективні методи роботи. Допомагає людям досягти стану душевної рівноваги, опрацювати негативні почуття та емоції, відновити психічне та фізичне здоров'я, покращити якість життя. Михайло Юрійович намагається бути уважним до всіх запитів клієнта та працює на результат. Приймає лікар: Шеремет Михаил Юрьевич
Дніпро пр-т Мануйлівській, 5
м.Вокзальная 41 8
Медичний центр Здорове покоління на Мануйлівському проспекті - це клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, як у дорослих, так і у дітей. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, здатні знайти підхід навіть до самого вимогливого клієнта.
Дніпро, вул. Набережна Заводська, 123д
р.Самарський
7,8
Дніпро пр-т Гагаріна, 99 Д
м.Вокзальная 78 18
Спеціалізована клініка «Daily Medical» - це консультативно-діагностичний дитячий центр, що надає послуги з функціональної та ультразвукової діагностики для дітей різного віку - від нарождення до підліткового періоду. Приймає лікар: Соболевская Наталья Сергеевна
  • Первинна консультація дитячого психолога 1 000
  • Повторна консультація дитячого психолога 1 000
7,5
Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207
м.Вокзальная 32 13
Багатопрофільний медико-консультативний кабінет "TAL-Medical" надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гастроентерологія, ендокринологія, кардіологія.
Працює з
Пн: 10:00-19:00 Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-15:00 Сб: 10:00-16:00
7,2
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А
р.Индустриальный
Медичний центр Veles-Med (Велес-Мед) надає допомогу пацієнтам в області краси та здоров'я. Клініка працює за такими напрямками - психологія, неврологія, психотерапія, лазерна хірургія, косметологія і інші. Приймають лікарі: Котченко Алина Николаевна, Самарец Юлия Викторовна, Тимошенко Екатерина Сергеевна
  • Консультація психолога (сімейна) 1 200
Дніпро вул. Криворізька, 72