Клініки подології у Дніпрі

Можливо, вас цікавлять лікарі подологи
Консультація подолога 350 грн
Консультація подолога 280 грн
Консультація подолога 1100 грн
Консультація подолога 350 грн
Знайдено 3 клініки

Неля
Добрый день, я много лет являюсь клиентом института Красоты «Акварель», хочу выразить свою благодарность высококлассному специалисту массажа Ларисе Баштанник. Спасибо за профессионализм!!!!
Ольга Николаевна
Удаляли сыну четыре родинки, ни следа, отлично сделали.
Хочу поблагодарить за хорошее отношение и правильный подход врача Ломазову Т.Я. (Гинекология) рада, что попала к прекрасному доктору, отличному гинекологу! Т.Я. все объяснила, успокоила, ответила на все интересующие вопросы, назначила правильное лечение и я очень за это благодарна! Рекомендую и советую: довериться своему врачу, выполнять рекомендации и все будет хорошо
Вера
Сегодня посетила с супругом Институт красоты. Были на приёме у врача Первого В.С. Консультация оказалась нам очень полезна) Виктор Станиславович разложил всё по полочкам, всё объяснил и успокоил. Ситуация была исчерпана! Спасибо! Администратор Юлия очень внимательная и милая))
9,5
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25
м.Вокзальная 34 25
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист. Приймає лікар: Буваева Ольга Сергеевна
5,2
Дніпро пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральный
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики.
Дніпро м. Нікополь, вул. Дружби, 2
МЦ «Ніко-Тонус» займається повним обстеженням, лікуванням і профілактикою різних захворювань в області флебологии, хірургії, кардіології, травматології, подології. Прийом здійснюють кваліфіковані фахівці, слідуючи європейським стандартам якості. Лікування підбирається з урахуванням загального стану пацієнта, після проведення комплексного обстеження. Зазначена тактика спрямована на досягнення максимально позитивного результату.