Клініки психології у Дніпрі (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи біля зуп. метро Вокзальна (Дніпро)
Консультація психолога 300 грн
Консультація психолога 135 грн
Консультація психолога 350 грн
Консультація психолога 500 грн
Консультація психолога 500 грн
Знайдено 23 клініки

Неля
Добрый день, я много лет являюсь клиентом института Красоты «Акварель», хочу выразить свою благодарность высококлассному специалисту массажа Ларисе Баштанник. Спасибо за профессионализм!!!!
Константин
Очень понравился прием, и мне и ребенку. Рекомендую!
Хочу поблагодарить за хорошее отношение и правильный подход врача Ломазову Т.Я. (Гинекология) рада, что попала к прекрасному доктору, отличному гинекологу! Т.Я. все объяснила, успокоила, ответила на все интересующие вопросы, назначила правильное лечение и я очень за это благодарна! Рекомендую и советую: довериться своему врачу, выполнять рекомендации и все будет хорошо
Вера
Сегодня посетила с супругом Институт красоты. Были на приёме у врача Первого В.С. Консультация оказалась нам очень полезна) Виктор Станиславович разложил всё по полочкам, всё объяснил и успокоил. Ситуация была исчерпана! Спасибо! Администратор Юлия очень внимательная и милая))
9,5
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25
м.Вокзальная 34 25
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист.
8,7
Дніпро вул. Космічна, 3 А
м.Вокзальная 20
Відділення мережі медичних центрів «Здорове покоління» на Перемоги відкрито в 2017 році, спеціалізується в області сімейної медицини та дитячого здоров'я. Здійснюється діагностика, лікування та профілактика захворювань по 30 напрямам. У медцентрі працюють лікарі вищої кваліфікації, професіонали своєї справи.
8,7
Дніпро вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальная 3 3
Медичний центр "Здорове покоління" надає послуги: огляди профільними спеціалістами; комплексне діагностування всього організму; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених; лікування дерматологічних недосконалостей; комплекс фізіотерапевтичних процедур. Серед переваг медичного центру - доступні ціни, європейська якість і співпраця зі страховими компаніями. Приймає лікар: Бурнышева Татьяна Евгеньевна
8,4
Дніпро Запорізьке шосе, 38
м.Вокзальная 112 19 м.Метростроителей 120 20
Медичний центр "Здорове покоління" - багатопрофільна клініка, яка розпочала своє функціонування в 2014 році. Вона стала другою клінікою одноіменної мережі медичних центрів у Дніпропетровську. Обладнана за останнім словом техніки. Серед кількох десятків працівників - спеціалісти вищої категорії, які проходили стажування за кордоном.
Дніпро вул. Троїцька, 37
м.Вокзальная 41 14
Освітньо-розвиваючий центр "Кристал" пропонує широкий вибір кваліфікованих послуг з підтримки здоров'я і краси. Консультують пацієнтів сімейний лікар, косметолог, трихолог, фахівець з масажу, психолог. Приймає лікар: Пивняк Оксана Андреевна
  • Консультація психолога
  • Консультація дитячого психолога
Дніпро пр-т Мануйлівській, 5
м.Вокзальная 41 8
Медичний центр Здорове покоління на Мануйлівському проспекті - це клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, як у дорослих, так і у дітей. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, здатні знайти підхід навіть до самого вимогливого клієнта.
7,5
Дніпро пр-т Гагаріна, 99 Д
м.Вокзальная 78 18
Спеціалізована клініка «Daily Medical» - це консультативно-діагностичний дитячий центр, що надає послуги з функціональної та ультразвукової діагностики для дітей різного віку - від нарождення до підліткового періоду. Приймає лікар: Соболевская Наталья Сергеевна
  • Первинна консультація дитячого психолога 1 000
  • Повторна консультація дитячого психолога 1 000
7,5
Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207
м.Вокзальная 32 13
Багатопрофільний медико-консультативний кабінет "TAL-Medical" надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гастроентерологія, ендокринологія, кардіологія.
Працює з
Пн: 10:00-19:00 Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-15:00 Сб: 10:00-16:00
Дніпро вул. Ломана, 17
м.Вокзальная 10
  • Консультація лікаря-психолога (45 хв.) 800
  • Консультація лікаря-психолога (60 хв.) 800
  • Сеанс біосугестивної терапії ( від 3-х до 5-ти чоловік) 500
Дніпро пр-т Пушкіна, 42б
м.Вокзальная 16 5 м.Метростроителей 14 4
Приватний лікувально-діагностичний центр сімейного типу "Здорова родина" пропонує широкий спектр медичних послуг з обслуговування дітей і дорослих. Центр працює в 7 напрямках: терапія, педіатрія, психологія, логопедія, Інфектологія, дерматологія, гастоентерологу. Використання в роботі сучасного обладнання, інноваційних методів лікування та діагностики на тлі індивідуального підходу до кожного пацієнта, лояльної цінової політики - ось переваги співпраці з даним центром.