Сторінка 5. Лікарі неврологи в Києві (Шевченківський район)

Кануша
Наш семейный доктор Инна Владимировна помогает в трудных ситуациях. Очень грамотный специалист.
19 грудня '16 г.
Тарас
Хороший доктор, консультируемся всей семьей.
21 вересня '16 г.
Прошлой зимой болела ангиной, обратилась к Инне Владимировне. Она назначила мне разные таблетки и спреи, после две недели интенсивного лечения болезнь отступила.
15 червеня '16 г.
Кирилл
Инна Владимировна – доктор для всей нашей семьи. За отцом после операции наблюдала, жену с отравлением лечила, меня с простудой, и мы все довольны ее работой.
18 травня '16 г.
Невролог
Викликати лікаря додому
Доктор Кисла Інна Володимирівна консультує пацієнтів з невритами, неврастенією, радікулопатією, деманцією, вестибулярними розладами.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Невропатолог
1 рік досвіду
Проводить ортопедичну корекцію хребта методом "короткого важеля", паравертебральні блокади, зональні ін'єкції, карбокситерапію, процедури ударно-хвильової терапії, міофасціальний реліз, лікувально-лазерну терапію високої інтенсивності.
Педіатр, дитячий невролог, епілептолог, нейрофізіолог, сомнолог
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом дітей та підлітків з різними захворюваннями внутрішніх органів. Також лікує неврологічні хвороби у дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, хронічний бронхіт, тонзиліт, ларингіт, вітрянку, атопічний дерматит, гіперзбудливість та вегетосудинну дистонію.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Неаропатолог
Лікар проводить лікування та діагностику таких захворювань, як радикулопатії, дорсалгії, вертеброгенні с-ми, тунельні синдроми, невропатії периферичних нервів, поліневропатії, лікування головного болю, головокружіння.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар-невролог, нейрофізіолог проводить електронейроміографію верхніх, нижніх кінцівок та обличчя ( стимуляційну та голкову), веде пацієнтів з різними видами та ступенями неврологічних захворювань та подальшою профілактикою загострень
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки