Сторінка 5. Лікарі косметологи в Києві (Шевченківський район)

Олеся
Марія Євнегівна робила мені шліфовку обличчя. Яка я рада, що потрапила саме до неї! Шкіра після вугрів - то я комплексувала, а тепер милуюся на дзеркало! Дякую!!!
30 листопада '-1 г.
Лида
Я часто обращаюсь к косметологу Медунице Анны. Она молодой специалист, отлично знает все новинки современного лечение. Ходить к ней на прием одно удовольствие. График работы удобный, я после работы успеваю. Она помогла мне вылечить заболевание кожи. Всем рекомендую.
04 січня '20 г.
Косметолог-дерматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці реакцій шкірних покривів на зовнішні чинники, збудників алергічних реакцій. Займається лікуванням захворювань шкіри, нігтів і волосся. Спеціалізується на терапії дерматиту, екземи, кропив'янки. Проводить відновлювальні процедури, робить омолоджуючі маски. Розробляє індивідуальні схеми по відновленню шкірних покрив.
Косметолог, дерматолог
Спеціаліст займається відновленням і лікуванням шкірних покривів. Лікар підбирає оптимальну схему лікування шкіри, з використанням сучасних медикаментів. Усуває косметичні ефекти. Займається лікуванням шкіри і нігтів. Займається ліквідацією естетичних проблем.
Косметолог
Лікар-косметолог займається видаленням волосяного покриву з зони бікіні, рук, ніг, спини, пахв і інших проблемних ділянок тіла у жінок і чоловіків. Проводить прийом пацієнтів, консультує з питань знеболювання при процедурі.
Рефлексотерапевт, Гірудотерапевт, Косметолог
Доктор Макаренко Валентина Марківна спеціалізується на косметології. Крім традиційних косметологічних процедур, для лікування і профілактики застосовує рефлексотерапію і лікування п'явками. Лікар надає послуги омолодження, механічної і апаратної чищення особи. Також робить маски, склад яких підбирається індивідуально під тип шкіри пацієнта.
Трихолог, косметолог
Лікар-косметолог, трихолог, проводить прийом пацієнтів, виконує всі види косметологічних послуг. Володіє техніками масажу тіла, вакуумно-роликового масажу, контурної пластики, биоревитализации. Виконує косметологічні ін'єкції, займається лікуванням захворювань шкіри голови, алопеції.
Косметолог
Лікар-косметолог займається естетичними косметологічними маніпуляціями. Проводить прийом пацієнтів, консультує з питань догляду за різними типами шкіри. Виконує глибоку чистку, масаж, зволоження шкіри обличчя і тіла. В роботі застосовує ін'єкційне і безін'єкційна терапію.
Косметолог
Лікар виконує косметичні процедури по догляду за шкірою обличчя і тіла. Займається діагностикою проблем шкіри і волосся, працює з віковими змінами шкіри, лікує акне. Робить вакуумнороліковий масаж, кріомасаж і інші техніки моделювання фігури. Проводить видалення доброякісних утворень шкіри (радіокоагуляціі, азот). Володіє сучасними безін'єкційна і ін'єкційними косметологічними методиками: мезотерапія, біоревіталізація, азонотерапія, плазмоліфііінг і ін. Виконує різні види епіляції (воскова, ELOS). Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Косметолог, дерматолог
Лікар спеціалізується в питаннях лікування та відновлення шкірних покривів. Використовує сучасні методики, працює з новітніми препаратами. Розробляє індивідуальні курси по лікуванню шкіри, усунення косметичних ефектів.
Дерматовенеролог, кінезіотерапевт, нутріціолог, дієтолог
Лікар проводить діагностику захворювань шкіри та волосяного покриву, застосовує мезотерапію, плазмоліфтинг для лікування. Також використовує голкорефлексотерапію та остеопатію, кінезіотерапію для лікування широкого спектру захворювань.
Дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Наталія Володимирівна надає консультацію і проводить діагностику в області дерматології, косметології та трихолог. Займається лікуванням і профілактикою грибкових захворювань, дерматитів і дерматозів, себореї, алопеції та ін. Проводить мезотерапию, биоревитализацию, відновлення волосся, контурну пластику.