Корнієнко Наталія Володимирівна

Дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Лікар другої категорії
Наталія Володимирівна надає консультацію і проводить діагностику в області дерматології, косметології та трихолог. Займається лікуванням і профілактикою грибкових захворювань, дерматитів і дерматозів, себореї, алопеції та ін. Проводить мезотерапию, биоревитализацию, відновлення волосся, контурну пластику.

Олег
Был недавно на консультации в Корниенко Натальи по вопросам трихологии. Меня все устроило, врач дала ответы на мои вопросы, диагностировала состояние волос и кожи головы, назначила лечение. Уже есть результат, потому я доволен.
Юра
Наталья Владимировна лечила мне грибковое заболевание. С первого взгляда, понятно, что специалист квалифицированный, хорошо разбирается в своем деле. Лечение прошло успешно. Рекомендую.
Профессионал своего дела!!!! Самый чуткий, добрый, внимательный, квалифицированный специалист!!!!

• 2008 р. — Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2010 р. — Національна медична Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина»;
  • 2014 р. — Національна медична Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Терапія»;
  • 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Дерматовенерологія».

• 2012 р. — «Актуальні питання кардіології» при Черкаському обласному кардіологічному центрі;
  • 2013 р. — цикл «Загальна практика — сімейна медицина» при Харківській медичній академії післядипломної освіти;
  • 2013 р. — «Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи, реабілітації хворих та інвалідів» при Дніпропетровській медичній академії;
  • 2015 р. — «Диференціальна діагностика лейкозу і лімфом» при Департаменті охорони здоров'я Черкаської облдержадміністрації;
  • сертифікат про проходження курсу «Мезотерапія» при Європейській б'юті бізнес-школі Космотрейд;
  • сертифікат про проходження курсу «Біоревіталізація» при Європейській б'юті бізнес-школі Космотрейд;
  • сертифікат про проходження курсу «Контурна пластика» при Європейській б'юті бізнес-школі Космотрейд.