Сторінка 2. Лікарі алергологи в Києві (Дніпровський район)

Помогла вырастить с пеленок 2 детей очень внимательный доктор ,подбирает индивидуальный подход к ребенку
30 листопада '-1 г.
Никита
Дочь долго страдала от аллергии и мы не могли определить на что. Обратились к Ларисе Владимировне. Она установила, что реакция такая на шерсть животных и назначила лечение. Сейчас дочке намного легче, симптомы постепенно удаляются. Благодарим за подход.
16 липня '18 г.
Люда
Всегда очень беспокоила проблема грудного вскармливания, потому решила пойти на консультацию к Ларисе Владимировне. И я осталась очень довольна! Она объяснила все четко и доходчиво, рассказала нюансы ухода за самыми маленькими. В общем, мамочки, обращаться однозначно стоит!
23 червеня '18 г.
Полина
Очень помог нам с нашей аллергией. Аллерген оказался редким, я бы сама ни за что не додумалась, большое спасибо за работу
15 грудня '16 г.
Неонатолог, Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей, а також алергічних і соматичних захворювань. Спеціалізується на вакцинологии і неонатології. Консультує з питань догляду за дітьми та грудного вигодовування, розробляє графіки вакцинацій. Займається корекцією психофізичного стану дітей до року.
Педіатр, алерголог
Педіатр-алерголог спеціалізується на дослідженнях гіперреакції імунної системи на зовнішні подразники у дітей. Консультує в якості обох спеціальностей. Проводить комплексні огляди, робить алергічні проби. Займається лікуванням всіх видів алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж, набряки і риніти. Також лікує бронхіальну астму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дитячий алерголог
Косован Юлія Петрівна - дитячий алерголог другої категорії спостерігає дітей з бронхіальною астмою, алергічним ринокон’юнктивітом, атопічним дерматитом, кропивянкою, набряками Квінке. Проводить сучасну алергодіагностику, симптоматичну і специфічну терапію алергій.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Владимирець Олена Сергіївна лікар-педіатр другої категорії, проводить прийом дітей з народження. Займається діагностикою та лікуванням: захворювання органів дихання: трахеїт, бронхіт, пневмонія. Захворювання ЛОР-органів: отит, фарингіт, синусит, ларингіт. Дитячих інфекційних захворювань: вітряна віспа, скарлатина, коклюш, Коксакі. Захворювань шкіри: дерматити, стрептодермія, герпетичні та грибкові захворювання шкіри.
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Скворцова Марія Анатоліївна - сімейний лікар першої категорії, лікар ультразвукової діагностики. Надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, захворювання органів дихання, всi невідкладні стани). Визначає і застосовує об'єктивні методи обстеження.
Алерголог, Пульмонолог
Лікар алерголог, пульмонолог вищої категорії. Надає послуги з лікування бронхіальної астми різного ступеня тяжкості, хронічні обструктивні бронхіти, захворюваннями легенів: пневмосклероз, емфізема.
Педіатр, алерголог, дитячий алерголог
Записатися на прийом5 онлайн записів