Сторінка 2. Лікарі терапевти в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Дуже сподобалася методика робота Світлани Миколаївни. Вона відповідально поставилася до моєї проблеми. Після призначеного лікування, почуває себе набагато краще. Йдучи до цього кваліфікованого лікаря, я завжди впевнена в наданні високоякісної медичної допомоги та відмінному результаті лікування. Рекомендую!
17 січня '20 г.
Кардіолог, терапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. Вивчає вплив апоптозу на механізми прогресування серцевої хронічної недостатності. Успішно лікує васкуліт, стенокардію, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, аритмію, гіпотонію та інші патології. Проводить консультативний прийом, проводить розшивку ЕКГ, займається інтерпретацією аналізів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Викликати лікаря додому
Надає консультативний прийом, зняття і розшифровка ЕКГ, ведення хворих у денному стаціонарі, виїзд на будинок.
Терапевт, кардіолог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Комплексний індивідуальний підхід при лікуванні пацієнтів з гіпертонічною хворобою, ІХС, хронічною серцевою недостатністю, кардіоміопатією, порушеннями ритму серця. Лікуванні кардіологічних хворих, що мають в анамнезі супутні патології. Зняття і розшифровка ЕКГ з призначенням лікування.
Викликати лікаря додому
Надає консультативний прийом, зняття і розшифровка ЕКГ, ведення хворих у денному стаціонарі, виїзд додому.
Терапевт
Профілактика, діагностика та лікування захворювань терапевтичного профілю.
Викликати лікаря додому
Діагностика та лікування внутрішніх хвороб, комплексне підтримання здоров'я пацієнта, зняття і розшифровка ЕКГ.
Викликати лікаря додому
Ведення пацієнтів терапевтичного профілю і суміжних спеціальностей. Амбулаторний прийом проводить з використанням сучасних методів діагностики, лікування та профілактики.
Алерголог, терапевт
Веде амбулаторний прийом пацієнтів з різного виду алергічними реакціями, займається лікуванням, профілактикою, діагностикою причин виникнення захворювань.
Терапевт-дієтолог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Терапевт, сімейний лікар
41 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Виконує електрокардіографію, розшифровує результати ЕКГ. Проводить профілактичні медичні огляди під час вступу на роботу, вступу до навчальних закладів (з 18 років). Лікує ГРВІ, бронхіт, цистит, отит, гастрит та інші хвороби.