Лікарі гінекологи у Миколаєві (Заводський район)

Врач к которому хочется прийти ещё раз.
30 листопада '-1 г.
Лучший гинеколог из тех с кем мне приходилось иметь дело!
30 листопада '-1 г.
Алина
Отличный врач, помог справиться с некоторыми женскими неприятностями. Очень рада, что он работает в Златадерме, так как это моя любимая клиника!
31 травня '20 г.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
31 рік досвіду
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 450/1380 грн.
Акушер-гінеколог
Лікар тільки оперує. Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи. За свідченнями виконує оперативні втручання. Спеціаліст в області інтимної хірургії та естетичної гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація (не консультує, оперує)
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог проводить консультації жінок, вагітних і сімейних пар з питань планування сім'ї (індивідуальний підбір засобів контрацепції, лікування безпліддя, медикаментозне переривання вагітності на ранніх термінах), терапії захворювань і патологій статевих органів, порушень циклу і т.д. Проводить онкоосмотри, вакцинацію від раку шийки матки, відеокольпоскопію, лікування радіохвильовим методом ерозій та ін.
Уролог, Андролог
Лікар Крестьянніков Олексій Іванович, уролог вищої категорії, андролог. Займається діагностикою та лікуванням різних захворювань сечостатевої системи. У своїй практиці використовує для лікування унікальну апаратуру.
Миколаїв пр. Корабелів, 2Г/2 (пов. 2) р.Заводський