Сторінка 76. Лікарі в Києві (Шевченківський район)

Наталія
Я здивована манерою спілкування лікаря! Я ще такого зухвалого спілкування від такої молодої персони не зустрічала. Зараз в держаних установах краще спілкуються з пацієнтами.
30 листопада '-1 г.
Гинекологом своим я очень довольна. Приятная, тактичная, аккуратная и внимательная к своим пациентам врач. Консультирует очень подробно по любым волнующим вопросом. Благодарна безмерно за помощь в лечении. Будущую беременность буду наблюдаться только у нее.
04 березеня '19 г.
Акушер-гинеколог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Неаропатолог
Лікар проводить лікування та діагностику таких захворювань, як радикулопатії, дорсалгії, вертеброгенні с-ми, тунельні синдроми, невропатії периферичних нервів, поліневропатії, лікування головного болю, головокружіння.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог
Спеціаліст займається індивідуальним консультуванням пацієнтів. Спеціалізується на психотерапії та психодіагностики. Приймає пацієнтів з підвищеною тривожністю, депресією, психосоматичні розлади і посттравматичним синдромом. Працює з заниженою самооцінкою і загостреним почуттям провини. Допомагає подолати кризу середнього віку.
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, пневмонією, гострим і хронічним тонзилітом, гастритом, хронічним панкреатитом і холециститом, виразковою хворобою шлунку та бронхітом. Консультує з питань харчування та вакцинації.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Оториноларинголог, косметолог
Лікар займається ендоскопічним оглядом ЛОР-органів, лікуванням патологій вух, горла та носа. Приймає пацієнтів з вазомоторним та алергічним ринітом, фронтитом, гайморитом, набряком гортані, гіпертрофією аденоїдів та іншими хворобами. Виконує риносептопластику, тонзилектомію, аденотомію, корекцію носових клапанів.
Психолог, когнітивно-поведінковий консультант. Спеціаліст з профорієнтаційного консультування, психодіагност.
Спеціаліст займається індивідуальним психологічним консультуванням дорослих та підлітків. Працює з профорієнтацією. Допомагає при складностях у комунікації та стосунках. Працює з професійним вигорянням, невпевненістю в собі та депресивними станами.
Консультація 2000 грн.
Психолог
Спеціаліст надає психологічну допомогу при особистісних проблемах (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складності у відносинах, вікові кризи), складнощах у роботі та емоційному виснаженні. Консультує менеджерів/управлінців з питань успішної роботи з командою. Працює з вигорянням та внутрішніми конфліктами.
Отоларинголог
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Виконує пункцію верхньощелепної пазухи, пневмомасаж барабанної перетинки, коагуляцію судин порожнини носа з анестезією. Проводить зупинку носових кровотеч, репозицію кісток носа. Лікує риніт, фронтит, тонзиліт, отит та інші патології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт
Лікар-терапевт Швидка Ірина Олександрівна займається лікуванням кардіологічних захворювань, таких як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність; гастроентерологічних хвороб, таких як панкреатит, гастрит, холецистит; отоларингологічних хвороб, таких як фарингіт, тонзиліт, бронхіт.
Офтальмолог, Рефракційний хірург
Лікар проводить консультативно-діагностичний прийом. Займається лікуванням астигматизму, далекозорості, короткозорості. Здійснює лазерну корекцію зору (Lasik, Lasek, streamlight prk).
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 1200/700 грн.