Сторінка 3. Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (Шевченківський район)

Наталя
09 січня '17 г.
Лара
На самом деле знает, что делает! Сразу видно, что настоящий профессионал, лишнего никогда не назначит, осмотры очень аккуратно проводит
15 грудня '16 г.
Акушер-гинеколог
Акушер-гінеколог, лікар з пренатальної діагностики
Доктор Порхун Василь Васильович має другу лікарську категорію в областях акушерства і гінекології. Спеціалізується на інфекційних захворюваннях жіночої сечостатевої системи. Діагностує і лікує такі недуги, як хламідіоз і паппіломовіруса. Крім того, займається лікуванням безпліддя у жінок, ендометріозу і міоми матки. Як терапевтичного методу використовує радіохвильові технології. Проводить профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії досліджує питання здоров'я сечостатевої системи жінки. Займається лікуванням передменструального синдрому, а також аменорею. Проводить профілактику венеричних захворювань. Крім того лікує вагініт, мікопламоз і запальні процеси репродуктивної жіночої системи. В роботі використовує антигомотоксичні препарати.
31 рік досвіду
Доктор Дріняєва Віра Володимирівна спеціалізується на акушестве і гінекології. Займається лікуванням хвороб статевої системи жінки. Проводить консультації та планові огляди. Видаляє з піхви сторонні предмети. Призначає хірургічне або лазерне лікування при ендометріозі, міомі та ерозії матки. Застосовує медикаментозну терапію при гострому і хронічному вагініті, кандидозі, трихомоніазі.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, надає послуги ведення вагітності на будь-яких термінах, консультує бездітні пари з питань планування сім'ї. Обстежує пацієнток з підозрою на безпліддя, займається лікуванням патологій ендокринного характеру. Проводить терапевтичні сеанси при ерозії шийки матки, полікістоз яєчників, ендометріоз. Діагностує сечостатеві інфекції (цистит, кандидоз, уретрит, вагініт, ЗПСШ), використовує щадні методики їх лікування.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Гинеколог, Акушер-гинеколог, УЗИ-специлист
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Жолоб Світлана Миколаївна спеціалізується на діагностичних дослідженнях в області гінекології. Проводить кольпоскопію, УЗД і фолікулометрія. Крім того, виконує ряд медичних лікувальних процедур, включаючи лапароскопію, вишкрібання, инсеминацию, переривання вагітності і конизацию шийки матки. Також займається лікуванням і профілактикою інфекцій, що передаються статевим шляхом, лікує клімакс і доброякісні новоутворення органів репродуктивної системи жінки.
Акушер-гинеколог, Гинеколог, Эндокринолог
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностики і лікуванні пацієнток з гормональними порушеннями, розробці схем лікування ЗПСШ, запальні захворювання органів сечостатевої системи, патології шийки матки, специфічні і неспецифічні методи терапії, порушеннях менструального циклу. Закінчила Київський медичний інститут УАНМ.